Головна » 2017 » Вересень » 23 » Відкрито репродуктивну виставку картин художника з Янова Богдана Сойки
20:13
Відкрито репродуктивну виставку картин художника з Янова Богдана Сойки

 

«Коли дивлюся на людину, яка позує для написання портрету, відчуваю безмір глибини в кожній душі, глибоку відповідальність і хвилювання…»

 

23 жовтня в Новояворівському міському краєзнавчому музеї відкрито репродуктивну виставку картин художника з Янова Богдана Сойки.

Художник представив понад 100 робіт, серед яких живописні роботи, виконані олійними фарбами, ескізи монументальних робіт, графічні роботи. Серед улюблених жанрів самого художника – жанр портрету. «Коли дивлюся на людину, яка позує для написання портрету, відчуваю безмір глибини в кожній душі, глибоку відповідальність і хвилювання…», - відмітив п.Богдан, розповідаючи про свій творчий шлях.

Привітати п.Богдана прибули шанувальники його творчості з Яворівщини та Львівщини.

До Новояворівська завітали друзі художника Іван Вакарчук, Ігор Калинець, Андрій Бокотей, Богдан Козак, Галина Дорняк, Ярослав Мотика та багато інших творчих, яскравих особистостей.

Вітали художника янівчани – селищний голова Іван Семеряк, депутат Івано – Франківської селищної ради Михайло Скеба, викладачі та учні Янівського художнього училища, мешканці селища, вчителі та учні Івано – Франківської школи, духовні отці.

 Янів пишається неперевершеним майстром пензля Богданом Сойкою, талант якого зростав й розвивався на янівських землях. Щиро тішимося, що малярські праці п.Богдана виставлені для широкої аудиторії, яка, споглядаючи ці роботи, ставатиме кращою, одухотворенішою, духовно чистішою.

.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 630 | Додав: Leonid