Головна » 2018 » Травень » 11 » Виготовляємо листівки для найрідніших своїми руками
20:53
Виготовляємо листівки для найрідніших своїми руками

 

День матері уже зовсім скоро, і діти у групі продовженого дня приєднуються до привітань наших матусь та старанно готуються до цього дня - виготовляють листівки для найрідніших своїми руками.

Безумовно, це свято – одне з найбільш зворушливих свят, тому що кожен з нас із дитинства і до старості несе у своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, не зважаючи ні на що. 

Весняні  травневі дні принесли нам багато тепла, і ми частіше займаємось на свіжому повітрі, більше рухаємось, бігаємо, граємо у різні ігри з м'ячем, обручами та скакалками. Наші прогулянки завжди веселі та цікаві. А ще діти зацікавлені грою у шашки, щодня проводять маленькі турніри.

Також невіддільною (частина/ознака) частиною нашого дня є малювання, яке так люблять наші першокласники, адже завдяки цим заняттям у дітей формуються творчі здібності, розвивається їх емоційно-почуттєва сфера, нестандартне мислення, вміння бачити прекрасне у навколишньому середовищі. І, звісно ж, цього тижня кожен свої роботи малює для мами:)

 

 

Категорія: Група продовженого дня | Переглядів: 78 | Додав: Leonid