Головна » 2017 » Січень » 23 » Використання методики змішаного навчання. Урок з фізики
15:59
Використання методики змішаного навчання. Урок з фізики

 

14 грудня 2016 року відбулося засідання методичного об’єднання та школи молодого вчителя при методичному центрі Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка .

Вчитель вищої категорії Ларкіна Л.І. провела відкритий урок з фізики у 7-А класі використовуючи методику змішаного навчання, вибравши одну із його моделей – ротація по станціях. Така форма навчання дозволяє поєднувати традиційні методики та актуальні технології. Лілія Іванівна показала, що дана модель не передбачає радикальної відмови від традиційної освіти, оскільки очна освіта дає важливі мовні та соціокультурні навички.

Заради глибшого розуміння методики змішаного навчання вчителям було запропоновано взяти участь в уроці разом з учнями. Адже знаємо, що навіть «найкраще» має здатність старіти. Таким є закон життя. І тут саме варто згадати відоме правило: «Якщо хочеш залишатися на місці – потрібно бігти зі всіх ніг; якщо хочеш просуватися вперед – потрібно бігти у два рази швидше».

Учні ж мали здійснити кругосвітню подорож на літаку по маршруту Івано-Франкове – Янів. За умовою попереднього змагання, команда, яка набрала більше балів, мала можливість першою почати кругосвітню подорож.

Літак Івано-Франкове – Янів мав дозаправку на таких станціях:

  • Піфагорові штани (розрахункові задачі);
  • лабораторія Ейнштейна (досліди);
  • історико-географічна.

А іще учениця 11-А класу Сташко Людмила показала, як в домашніх умовах можна виростити кристали.

Коментар від вчителя: «Всі мої учні – особливі, всі – талановиті.»

 

 

Учні про урок..

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 374 | Додав: Leonid