Головна » 2017 » Червень » 15 » Випускник школи, санінструктор із зони АТО надає кваліфіковані поради школярам щодо надання першої домедичної допомоги
20:29
Випускник школи, санінструктор із зони АТО надає кваліфіковані поради школярам щодо надання першої домедичної допомоги

 

На долю Михалика Назарія Станіславовича , санінструктора АТО батальйону тактичної групи розвідки 81ОАМБР 5БТГР, випало чимало різних ситуацій рятування життя та здоров’я під час бойових дій в зоні АТО. Будучи випускником нашої школи він завжди радо відгукується на наші прохання провести заняття і поділитися досвідом надання першої домедичної дороги серед школярів.

Проводячи занняття, Назар Станіславович детально розповів та наочно представив надання першої домедичної допомоги при кровотечах, зупинці дихання, серця, переломах. Також поділився психологічними особливостями виживання в умовах бою і побажав усім школярам загартовувати силу волі, гарно навчатися та бути гідними громадянами своєї Батьківшини.

Дякуємо Назарові , який для навчання учням школи залишив джгут   ( турнікет) С.А.Т., який сьогодні застосовується в умовах бойових дій і в аптеці його придбати дуже важко, плащ палатку для перенесення потерпілих, індивідуальні перев’язочні пакети, одноразові еластичні бинти.

Учениці 10-А та 10Б класів у подарунок представили майстер-клас з накладання пов’язок при різноманітних травмах,  які Назар Станіславович оцінив на відмінно.

Дякуємо Назарові Станіславовичу за відвагу та мужність. Ви — наша гордість.

 

Категорія: Завідія Наталія Ярославівна | Переглядів: 321 | Додав: Leonid