Головна » 2017 » Жовтень » 25 » Вивчаємо рідний край
15:15
Вивчаємо рідний край

Тлуста О.П.

Незабутні враження та корисні знання отримали учні 7-8-их класів і їх класні керівники Ганзюк Л.І., Мороз Т.О., Тлуста О.П., здійснюючи захоплюючу поїздку туристичною Рівненщиною.

На цей раз екскурсія поєднала витвори природи, історичні пам’ятки і споруди військово-інженерного мистецтва.

Осінні барви та атмосфера любові наповнюють нас у передчутті побачити зачароване місце, про яке до цього часу знали лише з інтернету.

Це ботанічний феномен – зелений туннель у лісовому масиві, утворений заростями дерев, кущів, які сплелися між собою в дивовижний щільний коридор точної арочної форми.

Це «Тунель кохання» - місце, наповнене надзвичайної енергетики, атмосфери любові й таємниць. Не випадково тут закохані пари обв'язують стрічками дерева на знак вічного кохання.

Відвідувати цю пам'ятку можна цілий рік, тут завжди буде по-особливому.

Ще декілька кілометрів, і ми у м.Дубно. Чи не головною окрасою міста, частиною його культурного заповідника є Дубенський замок. Замок князів Острозьких XV століття – один з найстаріших замків України, який до цього часу несе у собі риси середньовіччя (суворі мури підземель зі склепіннями) парадного стилю, оздоблені ліпленням пишні палаци і такі ж зали. Дубенський замок ніколи не був взятий приступом, оскільки мав 73 гармати і був захищений природно – річкою Іквою з її багатокілометровими заплавами. Під стінами замку ламалися татарські списи і шведські шаблі. Тут збереглися незліченні багатства привезених трофеїв: посуд, книги, картини, хутра тощо. Нині Дубенський замок входить до переліку Семи чудес Рівненщини.

Насамкінець нас чекала екскурсія до Тараканівського форту. Названий Тараканівським через розташування у селі Тараканів Дубенського району. А ще його називають українським фортом Баярд. Форт збудований у кінці ХІХ століття для укріплення західних кордонів Російської імперії на випадок війни з Австро-Угорщиною.

Залишки форту доносять до нас історію військових дій та життя цього військового містечка.

Туристів захопила цікава, змістовна розповідь екскурсовода з фактами, а не тільки вигаданими легендами, а також екскурсія лабіринтами та підземними ходами форту.

Учні фотографували найяскравіші моменти подорожі, відпочивали, насолоджувалися сповна, чудовою порою «бабиного літа».

Бажаємо всім, хто любить дорогу, спілкування, спільні поїздки, вражаючих екскурсій унікальними місцями України.

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 229 | Додав: Leonid