Головна » 2018 » Березень » 14 » Візит на данське підприємство Kragelund Furniture Holding and Innovation Living
13:26
Візит на данське підприємство Kragelund Furniture Holding and Innovation Living

 

З метою проведення профорієнтаційної роботи серед учнів старшої школи,  сприяння забезпеченню свідомого професійного вибору кожного учня на основі співставлення індивідуальних інтересів і запитів та потреб ринку праці, за сприяння голови Івано – Франківської селищної ради Івана Семеряка,14 березня 2018 року учні 10 класу та адміністрація опорного закладу «Івано – Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка» відвідали підприємство  Kragelund Furniture Holding and Innovation Living (с.Лозино Яворівського району).

Гостей гостинно зустріли Галина Сениш (директор ТОВ «Західно – Український гольф та кантрі клуб») і Пер Вільгельмсен (начальник виробництва).

Галина Ярославівна та п.Пер провели екскурсію підприємством, під час якої учні мали змогу ознайомитись зі специфікою роботи виробничих цехів та дільниць, типами машин, програмним забезпеченням, видами матеріалів, які використовуються у виробництва м’яких меблів.

Адміністрація та учні школи виносять щиру подяку п.Галині та п.Перу за гостинність, доброзичливість, довіру, та Івану Семеряку за сприяння в організації зустрічі й співпрацю зі школою.

Для довідки: підприємство Kragelund Furniture Holding and Innovation Living виробляє дивани двох данських брендів, спеціалізація одного з яких – канапи, іншого – дивани –трансформери. Вироблені в Лозині меблі потрапляють до понад 90 країн. В Україні, натомість, меблі Kragelund Furniture не продають узагалі, а продукцію Innovation Living імпортують. Зараз виробники обмірковують безпосередній вихід на український ринок.

На виробництві є дві лінії: одна – розкрій-пошиття, друга – столярка, виготовлення каркасів. У кінці каркас обтягують чохлом, комплектують, запаковують і вантажать на експорт.

На підприємстві є як сталі моделі, так і конструкторський відділ, який працює над ідеями данського дизайнера: з малюнків роблять функціональні креслення, які погоджують у центральному офісі та віддають у виробництво.

Категорія: Професійна орієнтація | Переглядів: 464 | Додав: Leonid