Головна » 2018 » Березень » 7 » Визначено кращих голів первинних профспілкових організацій Львівщини
13:40
Визначено кращих голів первинних профспілкових організацій Львівщини

 

Визначено кращих голів первинних профспілкових організацій Львівщини – переможців обласного конкурсу на кращу освітянську первинну профспілкову організацію

Святкова атмосфера панувала у Львівському Будинку Вчених 6 березня 2018 року. У цей день зібралися кращі голови первинних профспілкових організацій Львівщини – переможці обласного конкурсу на кращу освітянську первинну профспілкову організацію, та очільники  усіх рівнів освітянської спільноти: Мандзій Л.С. (начальник Департаменту освіти та науки ЛОДА), Яцейко М.Г. (голова Львівської обласної ради працівників освіти та науки), Роман Дацько (голова Федерації профспілок Львівщини), голови районних рад профспілок працівників освіти та науки.

Яворівщину представляла делегація у складі голови Яворівської районної ради профспілки працівників освіти та науки Ярослава Кобиця, голови первинних організацій Марія Нечай, Уляна Глова, Любов Буфан.

Зустрічав гостей камерний оркестр ЛНУ імені Івана Франка.

Всіх присутніх привітала Марія Яцейко, яка підкреслила важливу роль первинних профспілкових організацій у житті освітніх закладів. Саме тому Львівською обласної радою профспілки працівників освіти та науки було ініційовано участь первинних профспілок у Всеукраїнському огляді – конкурсі, метою якого є активізація діяльності первинних профспілкових організацій, їх лідерів та членів виборних профспілкових органів з питань забезпечення належного рівня організаторської роботи, спрямованої на захист трудових і соціально-економічних прав та інтересів найманих працівників, посилення мотивації профспілкового членства, поширення досвіду роботи первинних профспілкових організацій, надання необхідної практичної допомоги профспілковим лідерам та активу.

З подячними виступами до учасників дійства звернулися Любомира Мандзій, Роман Дацько, Галина Долішня.

Надалі до слова запросили переможця Конкурсу, голову первинної профспілкової організацій опорного закладу «Івано – Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка» Марію Нечай, яка зазначила, що в умовах реформ, які відбуваються в країні, а саме децентралізації, реформування освіти, зростає роль профспілок та їх лідерів.

«В єдності наша сила. Профспілка захистить соціальні, трудові права освітян…».

Категорія: Опорна школа | Переглядів: 488 | Додав: Leonid