Головна » 2016 » Жовтень » 11 » Всесвітній день охорони дикої фауни
23:42
Всесвітній день охорони дикої фауни

Завдія Н.Я.

З нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони дикої фауни за сприянням адміністріцій Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. Івана Франка та Природного заповідника «Розточчя» в актовому залі природоохоронної  установи  відбулось еколого-освітнє занняття для  учнів 7-В та 8-Б класів.

Із вступним словом розпочала захід вчитель географії  Завдія Н.Я., яка згодом передала естафету проведення заняття науковим співробітникам заповідника.

Старший  науковий співробітник  заповідника Горбань Л.І.( керівник гуртка від КЗ ЛОР ЛОЦЕНТУМ)  розповіла дітям про історію відзначення Всесвітнього дня охорони дикої фауни, про місцеві рідкісні види птахів, що потребують особливого захисту. Зокрема згадали про гордість Розточанського краю – орлана-білохвоста, а також інших малопоширених видів: орла-могильника, сокола-балабана, змієїда, осоїда, сірого журавля (всі занесені до Червоної книги України).

 Молодший  науковий співробітник Скобало О.С. у своєму виступі ознайомила учнів із наукою фенологією та дала дітям роз’яснення щодо проведення фенологічних спостережень і ведення фенологічних щоденників.

 На даному занятті мова йшла про птахів, плазунів і земноводних. Захід привернув увагу цікавими розповідями про тваринний світ рідного краю, зацікавив і викликав захоплення, що у свою чергу спонукав дітей до майбутніх спостережень за сезонними міграціями птахів з наступним поданням отриманої інформації в науковий відділ заповідника, а також пропагуванню  охорони дикої фауни Розточчя. 

Учні щиро дякують працівникам заповідника за змістовне заняття та теплий чай із смачними цукерками.

 

Категорія: Завідія Наталія Ярославівна | Переглядів: 202 | Додав: Leonid