Головна » 2017 » Лютий » 21 » Запрошуємо до шкільного музею Івана Франка
06:01
Запрошуємо до шкільного музею Івана Франка

Шаблінський І.М.

Шкільний музей імені Івана Франка є осередком освіти й виховання, який сприяє формуванню в мо­лодого покоління національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу, забезпеченню духовної єдності поколінь і призначений для вивчення, збе­реження та використання пам'яток природи, матері­альної й духовної культури. Шкільний музей створювався  у школі учнями та педагогами школи .

Шкільним музеєм проводиться значна робота, а саме: організовується  навчально-виховна діяльність, проводяться екскурсії згідно з те­матичним планом роботи музею. Проведено ряд заходів до 160- річчя  з Дня народження  Івана Франка .  Організовувались екскурсії в національний природний  парк «Яворівський» під девізом «Стежками Івана Франка».

У цьому навчальному року роведено  37 екскурсій у шкільний музей І.Франка для гостей нашого району, області та учнів 1-11 класів. Екскурсії  приурочені вивченню життєвого і творчого шляху Івана Яковича Франка. Велику роботу в організації шкільних екскурсій проводить керівник музею на добровільній основі Тиховський Л.Л. У 2016-2017 навчальному  році  музей Івана Франка  поповнився учнівськими виробами, аплікаціями, вишивками, різьбою по дереву. 

Шкільна рада музею  бере активну участь у святкуванні річниць  УПА, ЗУНР, Дня Соборності України , пам’яті Героїв Крут . Організовано зустріч з випускниками школи, які брали участь в АТО на сході України.  

Музей Івана Франка є справжньою інформаційною зброєю та осередком, де здійснюється виховання учнівської молоді в дусі патріотизму та любові до Незалежної України, відданості ідеям справедливості, мужності, великої шани до рідного краю, зокрема до героїв України,які загинули в боротьбі за її Незалежність.

 

 

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 175 | Додав: Leonid