Головна » 2016 » Листопад » 11 » Засідання ради профілактики у школі
15:15
Засідання ради профілактики у школі

Шаблінський І.М.

3 жовтня 2016 року  у школі відбулося чергове  засідання ради профілактики серед неповнолітніх. На засіданні ставилось питання  «Про роботу ради щодо профілактики правопорушень і злочинності серед школярів у 1 кварталі 2016 року» .

Однією з найактуальніших і соціально значущих завдань, що стоять перед нашим  суспільством сьогодні, безумовно, є пошук шляхів зниження зростання злочинів серед молоді та  підвищена ефективність їх профілактики.

Отже, попередження правопорушень неповнолітніх лежить в основі педагогізації  різних сфер морального впливу в процесі виховання дітей та підлітків.

Вікові особливості неповнолітніх вимагають психологічно та методично грамотного підходу до цього контингенту учнів .Рада профілактики правопорушень серед неповнолітніх створена за наказом директора школи із числа педагогічних працівників, представників правоохоронних органів та членів учнівського Братства.

З метою профілактики щомісяця проводяться спільні засідання представників правоохоронних органів ,  вчителів школи та громадськості  селища. Велику правовиховну, профілактичну роботу серед учнівської молоді проводить селищний дільничний інспектор  Бабляк А.М..

Андрій Михайлович постійно зустрічається  з учнями, які схильні до правопорушення , проводить з ними профілактичні бесіди, надає корисні поради вчителям та учням школи.

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 274 | Додав: Leonid