Головна » 2017 » Квітень » 28 » Завершення проекту «ХімІКТ – мотиватор для вивчення хімії»
13:14
Завершення проекту «ХімІКТ – мотиватор для вивчення хімії»

Окулова О.В.

Забезпечити максимальну ефективність навчання у сучасній школі дозволяє поєднання традиційних методів навчання та сучасних технологій, у тому числі комп`ютерних. Адже використання інформаційно – комунікаційних технологій робить процес навчання мобільним, диференційованим та індивідуальним.

ІКТ на уроці – це не флешка з презентацією, а сучасні онлайн – сервіси, навчальні платформи, віртуальні лабораторії, хмарні мультимедійні за стосунки, навчально – розвиваючі проекти. Суть проекту «ХімІКТ – мотиватор для вивчення хімії»: створити в кабінеті хімії простір для використання Інтернету як джерела інформації, засобу перевірки знань, віртуальної хімічної лабораторії, презентації виконаної роботи, моделювання. Для цього потрібно було забезпечити кабінет технічними засобами навчання.

Проект був реалізований за допомогою збору коштів на  краудфандинговій платформі GoFundEd. Завдяки доброчинцям, ми отримали можливість придбати п’ять планшетів, які учні будуть використовувати на уроках, зокрема для забезпечення онлайн – складової «змішаного навчання». Проект дозволив зробити кабінет хімії більш сучасним: маємо можливістьі використовувати інформаційно – комунікаційні технології та проводити «живий» хімічний експеримент.   

 

Категорія: Опорна школа | Переглядів: 627 | Додав: Leonid