Головна » 2017 » Березень » 1 » Зима весну зустрічає
06:34
Зима весну зустрічає

 

17 лютого  в заповіднику «Розточчя» відбувся екологічний захід «Зима весну зустрічає» за участю учнів 6-9 класів Івано-Франківської ЗОСШ та науковців заповідника. 
Вчитель географії, керівник гуртка «Юні гідробіологи» від  - Наталія Завідія, розповіла про народні прикмети і традиції, пов’язані зі святом Стрітення, коли зима зустрічається з весною.

Фенолог наукового відділу, Оксана Скобало, розповіла про перші ознаки весняного пробудження природи і заохотила проводити фенологічні дослідження, розповіла, що справжня весна на Україні розпочнеться аж коли цілодобова температура повітря не буде падати нижче +5 градусів Цельсія.

 Керівник гуртка «Юні друзі природи» Любов Ігорівна Горбань та науковий співробітник Ігор Хомин розповіли про орнітологічний символ Розточчя – орлана білохвостого. Цього величного рідкісного хижого птаха інколи можна побачити біля Янівського ставу. 

Всі учасники здійснили екскурсію вздовж річки Верещиці та до орнітологічного заказника «Янівські чаплі». На завершення заходу діти і дорослі символічно попрощалися із зимою та зліпили оригінальну снігову бабу.


Категорія: Завідія Наталія Ярославівна | Переглядів: 231 | Додав: Leonid