Головна » 2017 » Січень » 29 » Зимова казка
14:44
Зимова казка

Самотій О.Б.

У народі кажуть, що взимку скільки днів, стільки й свят.

Миколая, Новий Рік, Різдво, Водохреща - довгоочікувані, найдивовижніші і найулюбленіші свята, час подарунків, сюрпризів, веселощів, коли навколо присутні добро, магія і казка. Багато хто любить зиму через ці свята, адже вони приносять тепло і радість у кожну родину. Кожен вірить, що в новорічну ніч виконуються всі бажання.

Справжня зимова казка завітала 27.12  і до учнів 2-А класу (класний керівник Самотій О.Б.), які на мить стали  її героями . На святі панувала надзвичайна атмосфера!

 Головні герої - хвилинки Тік і Так  за допомогою Машини часу переносилися у різні часи та спілкувалися з найяскравішими персонажами.

Це і Попелюшка, Білосніжка, Мальвіна, Червона шапочка, Ніч Новорічна, Снігова Королева, яка викрала  Новорічка  разом із своїми помічниками - розбійниками, Котигорошко, який з своїми друзями - козаками здобули  промінчик Сонця, розтопили холодне серце Снігової королеви і визволили Новорічка.

На свято завітала Зима із своїми  місяцями, сніжинками. Діти співали, танцювали. Музичний супровід свята здійснювала вчитель музики Скробач  Г.М.

Школярі  створили атмосферу зимової казки та надали глядачам справжнього святкового настрою.

На завершення  свята виступили  посівальники із  щирими побажаннями  миру, добра та  щастя.  

Вітаємо всіх з Новим роком! Нехай  цей   рік стане одним з найбільш вдалих  у вашому житті, принесе успіх і  щастя,більше радісних моментів у житті!

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 179 | Додав: Leonid