Головна » 2018 » Квітень » 27 » Зустріч військового референта з учнями школи
14:18
Зустріч військового референта з учнями школи

 

Нещодавно до  нашої школи завітав військовий референт Львівської обласної організації КУНу,  інструктор АТО, волонтер, колишній воїн афганець Савчин Федір Володимирович. У своїй розмові з учнями старшокласниками  Савчин Федір Володимирович  наголосив, що досвід  роботи вчителів предмета «Захист Вітчизни»  у школах показує, що військово-патріотичне виховання учнів у дусі постійної готовності до захисту своєї Вітчизни необхідно проводити систематично, цілеспрямовано і наполегливо. 

Курс нашої держави на створення професійної армії (перехід Збройних Сил України на контрактну основу їх комплектування) передбачає зменшення кількості юнаків, котрі будуть призвані до війська для проходження строкової військової служби в мирний час. У зв'язку з цим значно зростає роль військової підготовки у стінах середньо школи, який безпосередньо (і в більшості випадків - раз у житті) дає юнакові знання і вміння, пов'язані з його майбутньою військовою діяльністю.

Набуті в закладах освіти військові звання та навички визначатимуть рівень спроможності виконання Конституційного обов'язку громадянином України щодо захисту Вітчизни. На сьогодні середні школи  є єдиним центром з підготовки  юнаків (незалежно від того, будуть вони призвані на строкову військову службу чи ні в мирний час) до захисту Вітчизни.

В цій ситуації надзвичайно зростає роль предмета "Захист Вітчизни" як складової частини військово-патріотичного виховання, спрямованої на підготовку юнаків у теоретичному, практичному, фізичному і психологічному плані до майбутньої військової діяльності.

Після цікавої лекції учні школи мали можливість приступити до практичних занять: правильного розбирання і складання АК- 74,  накладання джгута на кінцівки тіла людини, а також ознайомилися з основами рукопашного бою, самозахисту. Учні щиро дякували Федору Володимировичу Савчину за цікаву розповідь та практичні заняття з військової справи.

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 86 | Додав: Leonid