Головна » 2018 » Квітень » 25 » Зустріч з дитячою письменницею
08:37
Зустріч з дитячою письменницею

 

24 квітня в читальній залі дитячої бібліотеки смт Івано-Франкове відбулася зустріч учнів 3-А класу (класний керівник Самотій О.Б.) з Лесею Кічурою-львівською письменницею, казкаркою,журналісткою. Дітей очікувала змістовна розповідь про життя і творчість письменниці,про захоплення і цікаві моменти з її дитинства, про історії створення казок..

       Леся Кічура презентувала  свої книги «Добрі мамині казки» і «Магія Різдва».

Знайомство з книгами розпочиналось з переглядів  казок .Дітям сподобались казки,зокрема  про добру Бабу Ягу, «Як  Бог немовлят роздавав».Після  їх перегляду,  письменниця провела   цікаву гру  «Хто найуважніший» ?  За  правильну відповідь учні одержували наклейки.

Зустріч пройшла в дружній ,веселій атмосфері й надовго запам’ятається  юним читачам . Бажаючі мали  можливість придбати  книги Лесі Кічури, взяти автограф чи сфотографуватися з письменницею.

Розмова з Лесею Кічурою  залишила в дитячих душах не тільки тепло і радість від спілкування, а й сподівання на нову зустріч для презентації нових книг.

Побажаємо письменниці життєвої гармонії та нового літературного Слова!

Велика подяка керівнику  дитячої бібліотеки Пукало Н.С. бібліотекарю Вишинській І.Р.,які організували зустріч з письменницею Лесею Кічурою.

 

Самотій О.Б.

 

Категорія: Опорна школа | Переглядів: 85 | Додав: Leonid