Головна » 2017 » Жовтень » 25 » Зустріч з освітянами зі шкіл Луганщини
19:37
Зустріч з освітянами зі шкіл Луганщини

 

«Абсолютно хибне уявлення про те, що на Сході України є проблема з національно-патріотичним вихованням. Ми – єдина країна і у нас спільне майбутнє…»

Ці слова були лейтмотивом зустрічі педагогів Янівської школи з освітянами зі шкіл Луганщини. Зустріч відбулася 25 жовтня 2017 року у форматі «круглого столу».

Вчителі фізичної культури Лисенко Михайло Юрійович (Чмирівський НВК «Школа І ступеня – гімназія» Старобільського району Луганської області) й Бондаренко Олександр Володимирович (Старобільська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2) та вчителі Янівської школи Фединяк М.І., Пучак М.І., Малішевський Ю.М. (кафедра фізичної культури), Завідія Н.Я., Нечай М.І. (кафедра географії) ділилися досвідом викладання навчальних дисциплін «Фізична культура», «Захист Вітчизни», проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), метою якої є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Директор школи Марія Ліскевич – Карпа презентувала школу в контексті традицій  військово – патріотичного та спортивного виховання.

Вчитель ЗВ Наталія Завідія поділилася багаторічним досвідом організації та проведення гри «Сокіл» («Джура»).

Гості, у свою чергу, ділилися власним досвідом, насправді багатим та результативним.

Розмова була легкою та невимушеною, тому що зустрілися справжні професіонали та фанати своєї справи, які усвідомлюють, що правила гри скрізь однакові, що усі разом роблять спільну справу, яку поєднує одна шляхетна мета – виховання патріота єдиної, неподільної, незалежної УКРАЇНИ!

 

 

Переглядів: 271 | Додав: Leonid