Головна » 2016 » Жовтень » 6 » Зустріч з титанами рідного краю
09:40
Зустріч з титанами рідного краю

Довбій М.І.

Львівщина багата на історичні постаті, які розвивали українську мову та літературу, історію та фізику, медицину та українське мистецтво. О. Маковей, Л. Українка, І. Пулюй, І. Труш, С. Крушельницька і багато інших здійснили власний внесок в історію України.

29 вересня українська громадськість відзначала 150 річницю з дня народження видатного українського історика, політичного та громадського діяча Михайла Грушевського. Більше 300 історичних досліджень залишив у спадщину М. С. Грушевський. Він досліджував історію походження східних слов’ян, описав їх політичне життя, побут, традиції і звичаї, створення першої української держави. Як політик М. Грушевський приймав активну участь у розвитку української державності у 1917 – 1918 рр. Був головою Української Центральної Ради, відстоював позиції свого народу у складі Росії.

Учні 10 класів школи відвідали музей М. С. Грушевського. Ознайомились з його діяльністю, продивились експонати музею, вели записи з сторінок життя титана історичної науки, які будуть використані на уроках історії по темі «Українська революція 1917 – 1918 рр.».

Разом з тим учні провели екскурсію до музею Івана Яковича Франка. Захоплююче слухали розповіді екскурсовода про доробки письменника, його сім’ю, участь літератора у політичному житті.

Цікава екскурсія збагатила знання учнів, відкрила невідомі для них відомості та ще раз довела – Львівщина має плеяду великих людей, які поповнюють не тільки історію рідного краю, але й збагачують історію України.

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 189 | Додав: Leonid