Головна » Статті » Накази

Наказ

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. І. Франка

смт Івано-Франкове


Наказ

№_____


Про підсумки проведення

шкільних предметних олімпіад


Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом молоді і спорту Міністерства освіти України від 22.09.2012 року №1099 з метою пошуку, підтримки, розвитку потенціалу обдарованої молоді,керуючись наказом по районному відділу освіти від № з по 2012 року було проведено шкільний етап Всеукраїнських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін в якому взяли участь учні 6-11 класів.


Переможцями з української мови та літератури стали:

  • Рябошапка В.-7 клас – вчитель Мороз Т. О.

  • Ульяновська А. – 8 клас – вчитель Борис З. С.

  • Литвиненко В. – 9 клас – вчитель Гембаль С. С.

  • Гелант А.- 10 клас – вчитель Пиріг Л. М.

  • Гулик Ю. – 11 клас – вчитель Борис З. С.


З англійської мови:

  • Уляновська А. – 8 клас – вчитель Самотея Н. А.

  • Закалюжна М. – 9 клас – вчитель Самотея Н. А.

  • Гелант А. – 10 клас – вчитель Параняк Л. М.

  • Гулик Ю – 11 клас – вчитель Параняк Л. М.


          З історії:

  • Ткачик В. – 8 клас – вчитель під ляська З. Б.

  • Чепак Г. П. – 9 клас – вчитель Дацко О. С.

  • Гелант А. – 10 клас – вчитель Довбій М. І.

  • Гулик Ю. – 11 клас – вчитель Дацко О. С.


З основ правознавства:

  • Чепак М. – 9 клас-вчитель Дацко О. С.

  • Бабляк І. – 10 клас- вчитель Довбій М. І.

  • Гулик Ю. – 11 клас – вчитель Довбій М. І.


З біології:

  • Ткачик В. – 8 клас – вчитель Худоба М. В.

  • Калюжний В. – 9 клас –вчитель Тиховська Д.І.

  • Яценко В. – 10 клас – вчитель Тиховська Д. І.

  • Свинар Х. – 11 клас – вчитель Тиховська Д. І.


         З фізики:

  • Занік М. – 7 клас – вчитель Дорожівський Ю. М.

  • Лишак В. – 8 клас – вчитель Дорожівський Ю. М.

  • Чепак М. – 9 клас – вчитель Ларкіна Л. І.

  • Кузьмич В. – 10 клас – вчитель Дорожівський Ю М.

  • Гулик Ю. – 11 клас – вчитель Ларкіна Л. І.


З екології:

  • Горона Л. – 11 клас – вчитель Тиховська Д. І.

  • Яценко В. – 10 клас – вчитель Тиховська Д. І.


          З географії:

  • Глова А. – 7 клас – вчитель Нечай М. І.

  • Лишак В. – 8 клас – вчитель Кропельницька О. В.

  • Чепак М. – 9 клас – вчитель Нечай М. І.

  • Наумко Д. – 10 клас – вчитель Кропельницька О. В.

  • Горона Л. – 11 клас – вчитель Нечай М. І.


З економіки:

  • Кульчицька М. – 9 клас – вчитель Нечай М. І.

  • Кузьмич В. – 10 клас – вчитель Кропельницька О. В.

  • Макарова М. – 11 клас – вчитель Нечай М. І.


З хімії:

  • Голиборода С.- 8 клас – вчитель Окулова О. В.

  • Василишин Р. – 9 клас – вчитель Окулова О. В.

  • Яценко В. – 10 клас – вчитель Окулова О. В.

  • Свинар Х. – 11 клас – вчитель Окулова О. В.


          З математики:

  • Ошовський Б. – 6 клас – вчитель Міщанин Н. М.

  • Фолюш О. – 7 клас – вчитель Міщанин Н. М.

  • Гащук М. – 8 клас – вчитель Горона С. Я.

  • Калюжний В. – 9 клас – вчитель Писко Н. Г.

  • Яценко В. – 10 клас – вчитель Міщанин Н. М.

  • Гулик Ю. -11 клас – Писко Н. Г.



         З інформатики:

  • Василишин Р. – 9 клас –вчитель Сташко В. В.

  • Яценко В. – 10 клас- вчитель Волошин З. М.

  • Стрілець П.- 11 клас – вчитель Волошин З. М.



         З християнської етики:

  • Ткачик В. – 8 клас – вчитель Юзишин М. М.

  • Чіх Р. – 9 клас – вчитель Юзишин М. М.

  • Прокопишин М. – 10 клас – вчитель Юзишин М. М.



         З фізичної культури:

  • Гулик Ю. – 11 клас – вчитель Малішевський Ю. П.

  • Пришляк Ю. – 11 клас- вчитель Малішевський Ю. П.


Виходячи з вищесказаного,


НАКАЗУЮ:


  1. Переможцям І туру предметних олімпіад надається право взяти участь у ІІ турі олімпіад, які відбудуться з 03.11 по 09.12.2012 року у м. Яворові та м. Новояворівську.

  2. За підсумками другого етапу предметних олімпіад заступнику директора з НВР Сташко В. В. видати наказ.

  3. Призначені керівники груп: Дацко О. С., Нечай М. І., Мороз Т. О., Кропельницька О. В., Малішевський Ю. П., Волошин З. М., Окулова О. В., Підляська З. Б., Юзишин М. М., Тиховська Д. І., Міщанин Н. М. несуть відповідальність за супровід збереження здоров’я та життя учнів.




Директор школи М. Ліскевич-Карпа

Категорія: Накази | Додав: (13.02.2013)
Переглядів: 1894