Головна » Статті » Накази

Наказ

Управління освіти, молоді та спорту

Яворівської районної державної адміністрації


Середня загальноосвітня школа І – ІІІ ст.ім.І.Франка

смт Івано – Франкове


Наказ

09.01.2013р. №________

Про стан розгляду

звернень громадян за 2012 рік


На виконання Конституції України, Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 №393/96 (із змінами), Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» від 07.02.2008 № 109, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Класифікатора звернень громадян» від 24.09.2008 №858, Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 №348 та наказу Міністерства освіти і науки України «Про виконання Указу Президента від 07.02.2008 №109», враховуючи особливу роль звернень громадян у забезпеченні зв’язку між владою та громадянином, середньою загальноосвітньою школою І – ІІІ ст.ім.І.Франка смт Івано – Франкове здійснюються заходи щодо кваліфікованого, неупередженого та всебічного розгляду питань, які порушувалися громадянами.

Протягом 2012 року проводилась належна робота щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, вживалися заходи стосовно докорінного її поліпшення, ґрунтовного та всебічного розгляду питань, які порушувалися.  

На даний момент створена чітка система роботи зі зверненнями громадян.

Дане питання систематично аналізується та узагальнюється, приймаються відповідні рішення.

Всі листи, заяви і скарги, що надходять до школи, своєчасно реєструються, розглядаються і аналізуються працівниками   з дотриманням встановленого строку відповідно Закону України „Про звернення громадян”. 

Проводиться відповідна роз’яснювальна робота через сайт школи.

З метою організації повноцінної роз’яснювальної роботи з населенням організовано особистий прийом громадян директором школи та його заступниками. Інформація про день, час і місце проведення особистого прийому громадян висвітлюється через офіційний сайт школи.

У 2012 році під час усного прийому заявниками частіше порушувались питання щодо працевлаштування, організації підвозу школярів на навчання, інформування про конфліктні ситуації, що мали місце в школі.

Секретарем зареєстровано 3 письмових звернення та 6 заяв на ім’я директора школи.

Кількість громадян, які звернулися до органів влади вищого рівня, становить 1. У тому числі: у Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - 1, в обласну державну адміністрацію - 0, на гарячу телефонну лінію Львівської ОДА – 0, головне управління освіти і науки - 1, прокурору Львівської області - 0, до відділу освіти Яворівської РДА – 0, до районної державної адміністрації - 0, прокурору Яворівського району - 0, в районну раду – 0.

За ознакою надходження зареєстровано 9 первинних звернень.

За видами звернень зареєстровано 6 заяв, 3 скарги, 0 пропозиції.

За суб’єктами надходження у звітному періоді школою зареєстровано 9 індивідуальних звернень. За соціальним станом авторів надійшло 2 звернення від учнів школи, 7 – від батьків.

У 2-х заявах від батьків висловлювалось прохання про перевід дитини з класу в клас, у 2-ох – прохання про виключення зі списків учнів 1-го класу, в 1 – заява про неправильне оцінювання знань дитини з алгебри у І семестрі 2011 – 2012 н.р., в 1 – скарга про неправильне опитування працівниками міліції дитини у стінах школи та претензії з боку матері до працівників школи, в 1 – прохання про явку в суд окремих працівників школи.

2 звернення надійшло від учнів школи зі скаргами на дії працівників міліції та окремих працівників школи.

За результатами розгляду 6 звернень вирішено позитивно, надано роз’яснень – 3, відмовлено 0 заявникам.

Серед пріоритетних напрямів роботи школи на 2013 рік є превентивні, тобто попереджувальні заходи, хоча, безумовно, важко передбачити імовірні претензії та зауваги.

Разом з тим основною формою роботи для вжиття заходів щодо попередження надходження звернень громадян є робота із засобами масової інформації та публікації на сайті школи, де розміщується інформація про проведені освітні заходи; про результати проведених адміністративних нарад, засідань педагогічної ради; накази, педагогічний досвід вчителів школи, методичні рекомендації та розробки уроків, новини освіти, спорту та багато ін.

Інформацію з питань розгляду звернень громадян розміщено на інформаційному сайті школи.

Виходячи з вищенаведеного,

НАКАЗУЮ:


1.Секретарю школи Бахматюк О.І.:

1.1.Суворо дотримуватись вказівок до ведення журналу обліку вхідної документації;

1.2.Вчасно реєструвати звернення громадян в Книзі реєстрації звернення громадян;

1.3.Чітко дотримуватись вимог щодо ведення книги реєстрації звернення громадян.


2.Заступникам директора школи з навчально – виховної роботи:

2.1.Проводити особистий прийом громадян відповідно до затвердженого графіку прийому;

2.2.Чітко дотримуватись Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 №393/96 (із змінами), Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» від 07.02.2008 № 109, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Класифікатора звернень громадян» від 24.09.2008 №858, Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 №348 та наказу Міністерства освіти і науки України «Про виконання Указу Президента від 07.02.2008 №109».


3.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


Директор школи: М.Ліскевич – Карпа


З наказом ознайомлено:

О.Бахматюк

В.Сташко

Л.Онипко

І.ШаблінськийКатегорія: Накази | Додав: (05.03.2013)
Переглядів: 873