Головна » Статті » Накази

Наказ


Управління освіти, молоді та спорту

Яворівської районної державної адміністрації


Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка смт Івано-Франкове


Наказ


15.01.2013 р. №____


Про підсумки роботи класних керівників

за І семестр 2012 н.р.


Якісне плануваня виховної роботи класни­ми керівниками є одним із головних факторів успішного виховного процесу. Класні керівники школи в основному володіють методикою планування. Усі класні ке­рівники складають психолого-педагогічні харак­теристики класу, формують чіткі цілі та завдан­ня виховання. Планування роботи ведеться за чотирма розділами: основні виховні заходи; інди­відуальна робота з дітьми; охорона життя й здо­ров'я; робота з батьками.

Класний керівник виконує діагностичну, організаторську, виховну, координаційну,

стимулюючу функції. Тому він повинен продумати, як залучити якомога більше членів дитячого колективу до підготовки і проведення виховного заходу, знайти кожному конкретну справу, бо лише за таких умов це стане справою самих учнів, за яку вони вболіватимуть, до якої ставитимуться з почуттям відповідальності

Класний керівник мусить бути високоморальною особистістю, чесним, справедливим, порядним у всіх своїх помислах і вчинках. Він має добре знати своїх вихованців, розуміти їх духовний світ і душевний стан, жити їхніми радощами і смутками, бути делікатним і тактовним у стосунках з ними, любити їх і водночас бути вимогливим до них і до себе. Одна з його рис — належний рівень знань з педагогіки і психології, що дає йому змогу швидко знаходити контакт з учителями й учнями, вміло організовувати виховний процес, залучати учнів до різних видів діяльності, виявляти рівень їх вихованості, вносити до програми виховання відповідні корективи, спонукати їх до самоосвіти та самовиховання.

Впродовж І семестру 2012 - 2013н.р. класними керівниками школи було проведено низку виховних заходів.

5-А клас – класний керівник Міщанин Н.М.

Провела години спілкування до свята Св. Миколая та бесіду з техніки безпеки. Проведена індивідуальна робота у учнями, які схильні до правопорушень. На батьківських зборах піднімалось питання успішності та адаптації дітей до навчання. Учні класу брали участь в шкільних заходах. Клас отримав І місце у конкурсі малюнка на асфальті «Будь уважний на дорозі», ІІ – місце за композицію у квітковому вернісажі.Учні класу активні учасники шкільної акції «Сирітське деревце». Організовано екскурсії по історичних місцях рідного краю(Високий замок, церква св..Юра, Шевченківький гай, музей Арсенал.)

5-Б клас – класний керівник Кучма О.С.

Робота класного керівника в основному була спрямована на згуртування учнівського колективу, знайомства з учнями, батьками , вчителями. Проведені години спілкування «Дисципліна формує особистість», «Твоя улюблена казка», «Історія рідного містечка», «Запали скорботну свічку»(до Дня Голодомору).Проведено батьківські збори з організаційних питань. У жовтні була організована поїздка в музей «Хліба»(м. Львів).

Клас був призером «Козацьких забав» та квіткового вернісажу «Золота осінь».

5-В клас – класний керівник – Марціняк Н.Р.

Проведено години спілкування «Герої твої, Україно», «Бережи кожну хвилину життя», «Книги – мої помічники», «УПА – наша слава», «Зимові свята і традиції»

Батьківські збори «Взаємодопомога родини і школи у формування колективу», «Психологічні особливості учнів п’ятого класу». Участь класу у загальношкільних заходах, спортивних змаганнях, акціях.

6-А клас – класний керівник - Юзишин М.М.

Протягом І семестру у 6 –А класі проходили цікаві години спілкування, конкурси, змагання, поїздки. Бесіда «Безпека дорожнього руху – це життя»,»Дисципліна – це добре чи погано?». Години спілкування «Знай свої права», «Голодомор в Україні – 33-х років», «Як змінити світ на краще».Проведені екскурсії в музей «Хліба» м.Львів, відвідали криївку(воїнів УПА) у с. Велике Поле, історичні місця рідного міста Львова(музей «Арсенал», Шевченківський Гай, Високий Замок, відвідали театр Юного глядача та подивились виставу «Стежками св..Миколая».Учні класу - призери конкурсу малюнка на асфальті «Я – пішохід», «Світлофор».

6-В клас – класний керівник - Кропельницька О.В.

Провели свято «День тата», години спілкування «Безпека на дорозі», «70 років УПА», спільне анкетування з шкільним психологом «Як краще навчатися», «Мій клас». Клас активний учасник шкільних заходів: «Козацькі забави», «Золота осінь». Провели акцію «Засвіти свічку» (до Дня Голодомору). Учні класу побували на виставі Львівського театру юного глядача, здійснили екскурсію по історичних місця міста Львова. Провели агітаційну виставку для учнів 3-го класу на тему: «Поводження на дорозі та льоду»

Учні класу активні учасники Новорічного свята у школі, призери різноманітних шкільних конкурсів.

7-А клас - класний керівник – Білоус О.М.

Проведено години спілкування «Бережіть і творіть красу землі», «Я- людина, я мушу дбати, щоб цвіла земля», «Вкрила Покрова листям діброву», «Запали свічку пам’яті».

Здійснили екскурсії у Карпати(м. Галич, м. Коломию, м. Ворохта, м. Яремче.)

Здійснили похід у приватний музей зброї у смт Івано-Франкове. Провели батьківські збори «Як уникати конфліктів у колективі». Клас брав участь у шкільних заходах, акціях, змаганнях, конкурсах.

7-Б клас – класний керівник - Волошин Н.М.

З класом проведені бесіди на тему: «Мої обов’язки», «Чи довіряю я людям», години спілкування «Славні герої УПА». «Крути – сумна сторінка історії». Провели урок-екскурсію «Похід до криївки» (с. Велике Поле). Здійснили екскурсію в басейн, каток (м.Новояворівськ). Провели зустріч, годину спілкування з працівниками ДАІ «Правила дорожнього руху». Провели зустріч з місцевими лікарями «Особиста гігієна – справа кожного». Клас брав участь у новорічній акції «Збережи ялинку».

7-В клас – класний керівник Мороз Т.О.

Провели бесіду «Навчання – це головне завдання учня», години спілкування «Франкове слово», «Десь там далеко на Волині», «Андріївські вечорниці», конференцію»Історія виникнення і становлення письма», конкурс «Нумо, хлопці!» Профілактичні бесіди «Втікання з уроків – це правопорушення», «Привіт! Я конфлікт», «Будьте обережні на льоду», «Твоя поведінка, вдома, у школі, на вулиці». Батьківські збори «Навчання і виховання йдуть поруч», провели свято-милосердя до св.. Миколая, «Новий рік іде по планеті». Організовано похід до криївки у с. Велике Поле «Шляхами воїнів УПА». Здійснили поїздку у с. Колодяжне та м.Луцьк (замок Люберта, військовий музей).

8-А клас – класний керівник Самотея Н.А.

Робота класного керівника з класом була спрямована на виконання поставленої проблеми, а саме «Виховання милосердя, любові до людей, культури поведінки та мовлення засобами виховної роботи».Учні класу приймали активну участь у проведенні шкільних свят. Години спілкування «Кожен урок – якісний і творчий», «Нам сурми не грали, коли ми вмирали»,»Дисципліна в школі і вдома - основа міцних знань». Проведено цікаві бесіди «Бережи здоров’я та й на все життя». «Про шкідливість паління та наркотиків». Здійснювалися цікаві екскурсії по визначних місцях Львівщини, дізнавалися про культуру та побут українців. Постійний зв'язок з батьками допомагає інформувати їх про успішність дітей та поведінку. Проведені батьківські збори на тему: «Як вчаться наші діти». Як класний керівник практикую індивідуальні зустрічі з батьками.

8-Б клас – класний керівник Борис З.С.

Підготували свято до святкування славного Каменяра Івана Франка та здійснили поїздку

до садиби Івана Франка в с. Нагуєвичі. Цікаво пройшли заплановані бесіди «Повір у себе», «До чого призводить згубна звичка», «Про шкідливість алкоголю та наркотиків».

Години спілкування «Традиції нашого народу», усний журнал «Спочатку було слово…»,

Батьківські збори «Успішність, дисципліна - головні критерії дитини». Учні класу активісти загальношкільних заходів , конкурсів, спортивних змагань, олімпіад.

Здійснювались цікаві поїздки в Карпати(м. Яремче , м. Коломия).Відвідали музеї м. Львова та побували у Крехівському Василіанському монастирі.

9-А клас – класний керівник Нечай М.І.

Провели літературний урок : «Іван Франко. Життя і творчість каменяра». Урок-екскурсію «Полум’яні серця героїв – земляків, учасників УПА», години спілкування «Бережи честь з молоду», «Любов до ближнього – джерело величі людини», «СНІД – чума ХХІ століття», «Що таке національна свідомість», урок пам’яті героїв Крут (до 95 річниці). Здійснили екскурсію в с. В.Поле до криївки вояків УПА, екскурсію в музей-садибу Лесі Українки, краєзнавчий музей. Проведені батьківські збори «Особливості навчання і виховання учнів-підлітків», «Про особливості профільного навчання в старших класах».

9-Б клас – класний керівник Параняк Н.І.

Провели години спілкування «Культура поведінки сучасної людини», «Про закон і право», «Ми рівні – ми різні», «Будь на місці своїх батьків». Бесіди «Культура поведінки та спілкування з ровесниками» з представниками кримінальної міліції та дільничного інспектора. Учні класу здійснили ряд екскурсій, а саме в музей садибу Л. Українки, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, кінотеатр ім.. О.Довженка (фільм «Анна Кареніна»), побували у кімнаті-музей зброї смт Івано-Франкове.

9-В клас – класний керівник Завідія Н.Я.

Класний керівник працювала над виховною проблемою: «Самоідентифікація, самовизначення, самооцінка, самовиховання, - запорука формування особистості у житті». Проведено перший урок «УПА – героїчна доба в історії України». Учні активні учасники акції «Милосердя», стали призерами «Козацьких забав», «Квіткового вернісажу». З класом організовувались поїздки в Карпати(гора Говерла), відвідали музей «Писанки» у м. Коломия, історичний музей у м. Галич.

Години спілкування на теми:

  • «Дотримання правил дорожнього руху – збереження життя собі та іншим»;

  • «Покрова – свято козацьке»;

  • «Презентація професій – свідомий вибір»;

Тренінги:

  • «Як діяти у конфліктній ситуації»;

  • «Толерантне спілкування»;

  • Вибір майбутньої професії».

Бесіди:

  • «Профілактика тютюнопаління»;

  • «Вплив наркотиків на організм людини: сумна статистика»(перегляд кінофільму);

  • Відеоролики «Курінню: Ні!», «Професія рятівника».

10-А клас – класний керівник Окулова О.В.

Провела години спілкування «Україна – моя держава», «Вчимося розмовляти правильно», «Героїчне минуле нашого народу» , «Голодомор 32-33рр. в Україні», «Всесвітній день боротьби зі СНІДом». Учні класу відвідали державний заповідник Розточчя та національний природний парк «Яворівський». Учні класу беруть активну участь у житті школи .Призери шкільних змагань (І – місце) у «Козацьких забавах», учасники районних змагань з баскетболу, футболу, тенісу. Постійні учасники акції «Сирітське деревце», «Милосердя».

10-Б клас – класний керівник Довбій М.І.

За формою навчання - клас технологічного напрямку навчання. Клас бере активну участь у загальношкільних заходах. Підготувалита провели свято «Полум’яні серця»(до 70-річчя створення УПА), усний журнал «Життя мій світ», організована зустріч з дільничним інспектором смт Івано-Франкове (година спілкування «Закон і я», проводились анкетування «Шкідливі звички» шкільним психологом школи. В класі проводились батьківські збори «Готуємось до ЗНО», «І семестр – успіхи і невдачі». З класом здійснювались походи-екскурсії по місцях бойових дій загонів УПА смт Івано-Франкове.

Учні класу активні учасники загальношкільних заходів, районних змагань, конкурсів.

11-а клас – класний керівник Тиховська Д.І.

Учні класу здійснили екскурсію до криївки в с. В.Поле, в приватний музей зброї смт Івано-Франкове. Брали участь в перепохованні воїнів, які загинули в роки І – світової війни. Відвідали музей патології у Львові. Діти постійні учасники акцій «Чиста земля – чиста Україна», «Подаруй життя ялинці», «Допоможи пташкам взимку», «Стрітенські забави», Проведено виховний захід «Життя дароване людині». Година спілкування «Мова наша рідна». Учні класу призери районних та обласних конкурсів.(війск. спортивна гра «Джура», «Шкіряний м’яч», «КВК», олімпіади).

11-Б клас – класний керівник Параняк Н.І.

Свою виховну діяльність класний керівник спрямовує на :

-формування особистості учня, його наукового світогляду;

-виховання любові до праці, почуття дбайливого господаря свого класу;

-формування засад здорового способу життя;

- виховання поваги до вчителів, старших, батьків.

Усі заходи були спрямовані на згуртування та працездатність учнівського колективу.

Учні класу брали участь у шкільних акція, конкурсах, змаганнях. Невичерпне завдання перед класом - зміцнення трудової дисципліни на уроках, сумлінне виконання своїх доручень, добитись доброзичливих , товариських стосунків між учнями класу.

На підставі вищезазначеного


НАКАЗУЮ:


1. Відзначити роботу з планування якісної виховної роботи в таких класних керівників:
Марціняк Н.Р. - 5-В кл., Кропельницьку О.В. – 6-В кл., Мороз Т.О. – 7-В кл., Самотею Н.А. – 8-А кл.. Борис З.С. – 8-Б кл., Нечай М.І. – 9-А кл., Завідії Н.Я. – 9-В кл.,Окулову О.В. – 10 А кл., Тиховську Д.І. –11- А кл.


  2. Класним керівникам 5-11 класів приділяти більше уваги на дотриман­ня вимог щодо ведення документації з планування роботи класного керівника.

Постійно


 3. Заступнику директора школи з навчально- виховної роботи Шаблінському І.М.:
3.1. Розробити заходи проведення семінарів-практикумів із вивчення питань плану­вання виховної роботи з новопризначеними класними керівниками.

Лютий 2013р.


3.2. Створити клуб молодого класного керів­ника, на засіданнях якого навчати плануванню та проведенню якісної виховної роботи з клас­ними колективами школи.

Лютий 2012р.


3.3. Установити години і дні індивідуальної консультації для класних керівників із питань покращання виховного процесу в школі.

Постійно


3.4. Довести до відома вчителів Положення про класного керівника, організувати глибоке вивчення всіх пунктів Положення.

Лютий 2013р.
 4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Директор школи: М.Ліскевич-Карпа


З наказом ознайомлено:І Шаблінський

Н.Марціняк

О.Кропельницька

Т.Мороз

Н.Самотея


З.Борис


М.Нечай


О.Окулова


Д.Тиховська


Н.Завідія


Категорія: Накази | Додав: (05.03.2013)
Переглядів: 2291