Головна » Статті » Накази

Наказ

 Управління освіти, молоді та спорту

Яворівської районної державної адміністрації


Середня загальноосвітня школа І – ІІІ ст. ім. І.Франка

смт Івано – Франкове


Наказ

21.01.2013р. №______


Про результати

громадсько – адміністративного контролю

IVступеня за станом охорони праці

та техніки безпеки


Згідно річного плану роботи школи, 16.01.2013р. у школі було проведено громадсько – адміністративний контроль IV ступеня за станом охорони праці та техніки безпеки у школі.

В ході перевірки виявлено, що робота педагогічного колективу школи з охорони праці організована згідно із Законом України «Про охорону праці» та Положенням «Про організацію роботи з охорони праці учасників навчально – виховного процесу в установах і закладах освіти», затверджених наказом МОН України №563 від 01.08.01р.

Документація з охорони праці ведеться згідно усталених норм.

«Журнал реєстрації інструктажів з охорони праці», «Журнал вступного інструктажу з охорони праці», «Журнал періодичного інструктажу з охорони праці», «Журнал реєстрації нещасних випадків у школі», «Журнал обліку побутового травматизму», «Журнал видачі інструкцій з охорони праці», «Журнал протипожежного інструктажу з обслуговуючим персоналом школи», «Журнал громадсько – адміністративного контролю за станом охорони праці» знаходяться в кабінеті директора школи і ведуться відповідно до вимог.

Наявні інструкції з охорони праці як для обслуговуючого персоналу, так і для усіх педагогічних працівників.

Класні керівники 1 – 11 класів ведуть записи з охорони праці та техніки безпеки як у класних журналах, так і в спеціальних журналах інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності з учнями.

Громадсько - адміністративний контроль всіх ступенів ведеться згідно затвердженого графіку.

Регулярно проводяться інструктажі з ОП та ТБ з працівниками та учнями школи; ведуться тематичні бесіди, відповідні виховні заходи. В усіх виховних планах роботи класних керівників передбачено організацію роботи з ОП та ТБ.

Навчальні приміщення, інвентар та обладнання знаходяться в хорошому технічному та санітарному стані; дотримуються тепловий та освітлювальний режими; організовано безкоштовне гаряче харчування для учнів 1 – 4 класів та роздатковий пункт буфетного типу для учнів 1 – 11 класів.

У школі оформлено куток з охорони праці та техніки безпеки; у класах інструкції з ОП вивішено на видних місцях.

У класах наявні медичні аптечки, які знаходяться у недоступних для дітей місцях. Усі класні керівники мають тематичні папки з ОП та ТБ.

Наявна уся необхідна документація, відповідно затверджена, на допуск до роботи газифікованої котельні школи. У приміщенні котельні знаходиться пожежний щит, первинні засоби пожежогасіння, інструкції для операторів газифікованої котельні.

Однак в ході перевірки виявлені окремі недопрацювання та порушення. У зв’язку з аварійним станом потребує реконструкції газифікована котельня у навчальному корпусі №1; комп’ютерний клас №2 не укомплектований антистатичним покриттям, комп’ютерні класи №1 та №2 не укомплектовані віконними жалюзями, лампами денного світла, вентиляційними отворами (ці питання неодноразово порушувались адміністрацією школи перед управлінням освіти, молоді та спорту Яворівської РДА); частина вікон у навчальних приміщеннях знаходяться в аварійному стані і потребують термінової заміни; потребує капітального ремонту водо - каналізаційна система та сантехнічне обладнання в санітарних кімнатах навчального корпусу №2; потребує відновлення (капітального санітарно - гігієнічного ремонту) спортивна кімната в навчальному корпусі №2; умивальники не обладнано електрорушниками

Також відсутній договір з ліцензованою організацією на технічну експлуатацію та оперативне обслуговування трансформаторної підстанції та електромережі школи.

Приміщення школи не обладнано автоматичною пожежною сигналізацією.

Силова та освітлювальна електромережа не перевірені на діелектричну міцність опору ізоляції.

45% класних дошок не відповідають санітарно – гігієнічним вимогам.

25% учнівських парт та стільців в навчальних кабінетах не відповідають санітарно – гігієнічним вимогам.

У зв’язку з вищезазначеним


НАКАЗУЮ:


1.Визнати роботу з ОП та ТБ у школі задовільною.


2.Заступникам директора школи з навчально – виховної роботи Сташко В.В., Шаблінському І.М., Онипко Л.А.:

2.1.Організовувати зустрічі з фахівцями – лікарями, пожежниками, інспекторами ДАІ

Постійно

2.2.Забезпечити роботу зі складання схеми безпечного руху учнів 1- 4 класів із дому до школи, забезпечити її наявність у щоденниках кожного учня 1 – 4 класів.

До 10.02.2013р.


3.Адміністрації школи вийти з клопотанням в управління освіти, молоді та спорту Яворівської РДА з наступним:

- провести реконструкцію газифікованої котельні у навчальному корпусі №1;

- придбати класні навчальні дошки відповідно до санітарно – гігієнічних вимог;

- придбати учнівські парти та стільці відповідно до санітарно – гігієнічних вимог;

- дообладнати комп’ютерні класи віконними жалюзями, антистатичним покриттям, вентиляцією, лампами денного світла.

- заключити відповідний договір з ліцензованою організацією на технічну експлуатацію та оперативне обслуговування трансформаторної підстанції та електромережі школи, оскільки школи немає фінансових можливостей для заключення самостійно такого договору;

- зобов’язати працівників, які перебувають на інженерних посадах при управлінні освіти, молоді та спорту Яворівської РДА, періодично здійснювати виїзди у школу та проводити фаховий огляд технічних споруд (котельня, гаражі для стоянки автотранспорту, майстерня), електромережі школи, трансформаторної підстанції ЗТП - 305 з виданням відповідних актів про стан оглянутих споруд, електромережі, трансформаторної підстанції;

- обладнати приміщення школи автоматичною пожежною сигналізацією.

- силову та освітлювальну електромережі перевірити на діелектричну міцність опору ізоляції.

4.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


Директор школи: М.Ліскевич – Карпа

З наказом ознайомлено:

М.Нечай

В.Сташко

І.Шаблінський

Л.Онипко

Г.Цушко

Категорія: Накази | Додав: (22.03.2013)
Переглядів: 936