Головна » Статті » Накази

Наказ

Управління освіти, молоді та спорту

Яворівської райдержадміністрації


Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. Івана Франка

смт Івано-Франкове


Наказ

22 03.2013р. №__


Про проведення заходів у школі

до Міжнародного дня Товариства

Червоного Хреста


З метою формуванню загальнолюдських вмінь і навичок, розвитку у дітей ініціативи, виявлення та виховання в них організаторських здібностей, збору пожертв для допомоги дітям сиротам, дітям інвалідам, одиноким людям похилого віку та виявлення практичних навиків членів волонтерського загону і оцінки їх практичної діяльності, підготовки шкільної команди до районного конкурсу волонтерів клубу Милосердя,


НАКАЗУЮ:


 1. Заступнику директора школи з навчально-виховної роботи Шаблінському І.М.:

  1. 1.1. У квітні місяці організувати роботу шкільних волонтерських загонів до відзначення Всеукраїнського місячника Товариства Червоного Хреста.

  2. 1.2.Рекомендувати класним керівникам провести у своїх класах бесіди, години спілкування та роз’яснювати умови акції «Великодній кошик дитячих сердець», що проводяться з умовою згоди дітей та їх батьків.

  3. 1.3.Зібрані кошти описати та здати в Яворівський РОТЧХ до 15.04.2013 року.

  4. 1.4.Волонтерським загонам школи провести заходи по прибиранню довкілля, осель та подвір’я одиноких людей похилого віку.

  5. 1.5.Фотографії та звіти про проведену роботу подати до 18 04.2013 року до Яворівської районної організації Товариства Червоного Хреста.

  6. 2.Створити шкільну команду для участі у районному конкурсі волонтерських клубів Милосердя у м. Яворові 18 квітня 2013 року у кількості 8 чоловік.


  1. 3.Керівником команди призначити вчителя основ здоров’я Завідію Н.Я.


4.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчало-виховної роботи Шаблінського І.М.Директор школи: М.Ліскевич-Карпа


З наказом ознайомлено :


І.Шаблінський

Н.Завідія

Категорія: Накази | Додав: (26.04.2013)
Переглядів: 381