Головна » Статті » Накази

Наказ

Управління освіти, молоді та спорту

Яворівської райдержадміністрації


Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. І.Франка

смт Івано-Франкове

Наказ

11.04.2013р. №

Про організацію та порядок проведення

навчальних екскурсій та навчальної практики

учнів школи та дотримання техніки безпеки

під час проведення

На виконання листів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 08.02.2013року №1/9-92 «Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх закладах у 2012 – 2013 н.р.», від 23.05.2012 року №1/9-399 «про навчальні плани загальноосвітніх структур 2012 – 2013 н.р.», наказу департаменту з питань освіти, науки, молоді та спорту Львівської облдержадміністрації №80 від 6 березня 2013 року, наказу Управління освіти, молоді та спорту Яворівської райдержадміністрації від 28.03.2013 року №99 «Про порядок організованого закінчення 2012/2013 навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах району»


НАКАЗУЮ:


1.Провести навчальну практику та екскурсії з 27.05.2013 по 07.06.2013 –  для учнів 5-8-х й 10-х класів. У 5-6-х класах - по 3 академічні години на день, у 7-8 класах ‑ по 4 академічні години, у 10-А класі ‑ по 5 академічних годин на день, 10-Б клас проходить практику в Новояворівському НВМК.


2.Затвердити графік проведення навчальних екскурсій та навчальної практики (Додаток №1).


3.Учителям - предметникам, класним керівникам:

3.1.Під час проведення та організації навчальних екскурсій і навчальної практики суворо дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог та техніки безпеки.

3.2.Навчальні екскурсії, їх зміст і дату проведення записати в класних журналах на спеціально відведених сторінках. У журналі  поруч з тематикою та датою проведення екскурсії вказується в дужках відповідна кількість годин. Оцінювання навчальних досягнень учнів за результатами  таких екскурсій здійснюється на розсуд учителя.

3.3.Проведення навчальної практики в основній та старшій школі спрямувати на розвиток пізнавальної діяльності учнів, залучення їх до пошукової роботи, поглиблення та систематизацію знань, умінь і навичок школярів, усвідомлення практичної складової навчальних курсів, формування міжпредметних зв'язків тощо.

3.4.Методика проведення навчальної практики повинна включати такі етапи:

- Підготовчий, під час якого учні знайомляться з метою та формами проведення навчальної практики, отримують завдання та вимоги щодо представлення результатів проведеної роботи, інструктуються з правил техніки безпеки;

- Змістовно-організаційний, під час якого відбувається навчальна діяльність, що передбачена планом проходження практики;

- Підсумковий, під час якого проводиться звітування учнів щодо проведеної роботи, перевірка набутих знань і вмінь, підбиття підсумків навчальної практики.

3.5.Навчальна практика в класі профільного навчання повинна бути орієнтована на поглиблення теоретичної та практичної складових з профільних навчальних дисциплін

3.6.Оцінку за навчальну практику виставити в класному журналі та окремим рядком у табелі успішності.

4.Відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей під час проведення навчальних екскурсій та навчальної практики покласти на вчителів - предметників та класних керівників (відповідно до графіку проведення навчальних екскурсій та навчальної практики).

5.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора школи з навчально - виховної роботи Сташко В.В.Директор школи: М. Ліскевич – Карпа

З наказом ознайомлено:

В.Сташко

Категорія: Накази | Додав: (13.05.2013)
Переглядів: 552