Головна » Статті » Накази

Наказ


Управління освіти, молоді та спорту

Яворівської районної державної адміністрації


Середня загальноосвітня школа І – ІІІ ст. ім. І.Франка

смт Івано – Франкове


Наказ


29.04.2013р. №_____


Про проведення профілактичних заходів,

спрямованих на підвищення оперативної

готовності на час святкування Дня міжнародної солідарності трудящих, Пасхи і Дня Перемоги

На виконання наказу начальника цивільного захисту Яворівського району Львівської області від 24.04.2013 №15 «Про підвищення оперативної готовності на час святкування Дня міжнародної солідарності трудящих, Пасхи і Дня Перемоги», наказу управління освіти, молоді та спорту Яворівської райдержадміністрації від 29.04.2013 №135 «Про проведення профілактичних заходів, спрямованих на підвищення оперативної готовності на час святкування Дня міжнародної солідарності трудящих, Пасхи і Дня Перемоги» та з метою попередження надзвичайних ситуацій в установах та закладах освіти району, запобігання нещасних випадків серед учасників навчально-виховного процесу

НАКАЗУЮ:


1. Заступнику директора школи з навчально - виховної роботи Сташко В.В.:

1.2. До 01.05.2013 провести первинні інструктажі з безпеки життєдіяльності учнів щодо безпеки під час святкових днів Великодня та травневих свят в частині збереження життя і здоров`я дітей, зокрема з питань поводження з вибухово-небезпечними речовинами, профілактики шлунково-кишкових захворювань, дитячого дорожньо-транспортного травматизму, дотримання норм виробничої санітарії, пожежної безпеки, правил поведінки в громадських місцях, при користуванні громадським транспортом, біля водоймищ тощо, за змістовними та затвердженими інструкціями з реєстрацією у відповідних журналах.

1.3. До 13.05.2013 взяти під особистий контроль організацію режиму у закладі освіти на період святкових днів Великодня та травневих свят, проведення цільових інструктажів зі сторожами та черговими.

1.4. До 13.05.2013 негайно інформувати управління освіти, молоді та спорту про надзвичайні ситуації в закладах освіти за тел.2-27-75, моб. 097-40-22-513.


2.Заступнику директора школи з навчально - виховної роботи Шаблінському І.М.

2.1. До 13.05.2013 організувати змістовне дозвілля дітей та учнів під час святкових днів Великодня та травневих свят.


3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


Директор школи: М.Ліскевич - Карпа

З наказом ознайомлено:

В.Сташко

І.Шаблінський

Категорія: Накази | Додав: (21.05.2013)
Переглядів: 474