Головна » Статті » Накази

Наказ

Управління освіти, молоді та спорту

Яворівської райдержадміністрації


Середня загальноосвітня школа І - ІІІ ст. ім. І. Франка

смт Івано-Франкове


Наказ


17.04.2013 р. №______


Про результати перевірки таблиці

множення і ділення у 4-х класах


З метою контролю за рівнем навчальних досягнень з математики заступником директора Онипко Л. А. було проведено перевірку на знання таблиці множення і ділення (розв’язування прикладів) учнями 4а, б класів.

Перевірка показала, що вчителі 4а, б класів Гоч О. Й. і Ткачик М. С. забезпечують засвоєння учнями основних математичних понять, передбачених програмою, з формування практичних умінь та навичок.

На уроках використовуються сучасні форми і методи навчання, що активізують розумову діяльність учнів, сприяють підвищенню в них інтересу до вивчення математики, працюють над розвитком математичного мислення.

Слід відзначити, що вчителі Гоч О. Й., Ткачик М. С. при підготовці та у процесі проведення уроку значну увагу приділяють відпрацюванню навичок усної лічби в учнів, повторенню вивчених випадків множення і ділення чисел. Певний час у структурі уроку відводять поясненню нових правил, практикують самостійне опрацювання матеріалу, проводять контрольні і типові роботи з метою перевірки вже засвоєного не тільки в окремих учнів, а й у всього класу.

Учителі практикують виконання самостійної перевірки знань учнів. Для цього розроблено відповідні завдання, за допомогою яких учні самостійно перевіряють свої знання та ліквідовують недоліки у засвоєнні попереднього матеріалу. Після цього проводяться перевірні роботи за певними темами.

До перевірки було взято завдання, що складалися із двох варіантів. Завдання були такого виду і оцінювалися:

8х4х50
207х4
36х23
20048х6
453905х7
1 б.
1 б.
2 б.
2 б.
2 б.

Знайти частку і виконати перевірку множенням

 61712:8 2 б.

На виконання завдань виділено 17 хвилин робочого часу уроку. Перевіркою було охоплено 58 учнів 4а, б класів.

У 4а класі, класний керівник Гоч О. Й., 28 учнів. З них 10 учнів виконали завдання, не допустивши жодних помилок, що складає 35, 7% - Галка Юлія, Гула Руслан, Шевчишин Надія, Боянівська Вероніка, Придка Галина, Бойко Ярина, Червінко Богдан, Кавас Вікторія, Гогоша Тетяна, Скеба Аліна.

У 4б класі, класний керівник Ткачик М. С., 30 учнів. 17 учнів виконали завдання на 10 б., що становить 56, 7% - Дадак Мирон, Степаняк Юстина, Смажевський Володимир, Дадак Тетяна, Плесак Назарій, Герасимів Володимир, Василина Павло, Бук Богдан, Куруч Дарина, Гунька Софія, Перун Юрій, Парандій Олеся, Ометюх Володимир, Луньо Марта, Стефанів Богдан, Гузенко Юрій, Кучма Юлія.

Виконали завдання.


 У 4а класі завдання на 4 бали виконала учениця …………, допустивши помилки при обчисленнях виду 8х4х50, при діленні багатоцифрового числа на одноцифрове, при перевірці ділення множенням. Дані завдання на 3 бали виконав …………., допустивши помилки при множенні двоцифрового числа на двоцифрове, при множенні багатоцифрового числа на одноцифрове, при діленні багатоцифрового на одноцифрове. Не виконав жодного завдання …………...

к-сть балів
 4а клас  4б клас
На 9 б.
На 8 б.
На 7 б.
На 6 б.
На 5 б.
На 4 б.
На 3 б.
На 1 б.
3 уч.   10, 7%
4 уч.   14, 3%
5 уч.   17, 85%
1 уч.    3, 6%
2 уч.    7, 1%
1 уч.    3, 5%
1 уч.    3, 6%
1 уч.    3, 5%
3 уч.    10%
4 уч.    13, 3%
5 уч.    16, 7%
1 уч.     3, 3%
0 уч.     0%
0 уч.     0%
0 уч.    0%
0 уч.     0%

У 4б класі завдання на 6 балів виконала ………………, допустивши помилки при діленні багатоцифрового числа на одноцифрове, при діленні з остачею. Завдання на 5, 4, 3, 2, 1 бали не виконав жоден учень.

Результати перевірки показали, що учні засвоїли таблицю множення і ділення, і дії з ними.

Високого рівня досягли 27 учнів 4а, б класів – 46, 6% проти минулорічного 45, 5%, достатнього рівня – 24 учні – 41, 4%, середнього рівня 5 учнів – 8, 6%, початкового рівня – 2 учні – 3,4% проти минулорічного 5,9%.

Необхідно відзначити, що 4а, б класи показали високі результати. Найвищі результати були в учнів 4б класу, класний керівник Ткачик М. С. Потрібно звернути увагу на учнів 4а класу, рівень навчальних досягнень яких є середнім чи низьким – ……………...

На підставі вищезазначеного та з метою підвищення рівня знань учнів з математики,


НАКАЗУЮ:


  1. Учителям початкових класів:

1.1.Гоч О. Й., Ткачик М. С. систематично проводити індивідуальну роботу з учнями, які засвоїли таблицю множення і ділення, і дій з ними на початковому і середньому рівнях.

1.2.На уроках математики відводити час для повторення матеріалу на ділення та множення багатозначних чисел.


2.Заступнику директора школи з навчально - виховної роботи Онипко Л. А. у травні місяці провести перевірку навчальних досягнень учнів з даної теми, які показали початковий рівень знань програмового матеріалу і подати інформацію директору школи до 14 травня.


3.Контроль за виконання даного наказу покласти на заступника Онипко Л.А.


Директор школи: М. Ліскевич-Карпа

З наказом ознайомлено:

Л.Онипко

М.Ткачик

О.Гоч

Категорія: Накази | Додав: (21.05.2013)
Переглядів: 1705