Головна » Статті » Накази

Наказ

Управління освіти, молоді та спорту Яворівської райдержадміністрації


Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. імені Івана Франка смт Івано-Франкове

Наказ

05.04.2013 року №____

Про стан ведення учнівських щоденників

учнями 10-х класів та якість їх перевірки

класними керівниками


З метою контролю за веденням шкільної документації та організацією навчально-виховного процесу адміністрація школи здійснювала контроль за веденням щоденників у 10-х класах в період з 01.04. 2013р. по 02.04.2013 р.

Щоденник – особиста власність учня. Він є однією з основних форм моніторингу навчальної діяльності учнів та зв’язку педагогічного колективу з батьками. На початку навчального року учень повинен охайно заповнювати титульну сторінку щоденника, записати назви навчальних предметів, прізвища, імена та по батькові вчителів, які викладають цей предмет, занотувати розклад дзвінків та уроків. Учень щоденно повинен записувати стисло, грамотно і охайно домашні завдання у відповідних графах предметів тих днів, на які вони задані. Виставляючи бали в класному журналі, вчитель одночасно записує їх до щоденника та завіряє своїм підписом.

Згідно з функціональними обов'язками класний керівник веде встановлену документацію класу, стежить за правильністю записів у щоденниках учнів та відмічає кількість пропущених уроків за тиждень.

На момент перевірки у 10-А класі (класний керівник Окулова О.В.) були присутні 17 учнів. На момент перевірки щоденники були наявні в 11 учнів (6 учнів класу забули щоденники вдома). Щоденники на перевірку здали всі присутні учні класу. Щоденники в основному обгорнуті та мають охайний вигляд. Слід відзначити, що класний керівник Окулова О.В. практикує вітання учнів, батьків з нагоди ювілейних свят, перемог у змаганнях, конкурсах, висловлює подяки учням за участь у загальношкільних та класних заходах. Класний керівник регулярно перевіряє учнівські щоденники, про що свідчать підписи класного керівника на сторінках щоденників (графа «Підпис класного керівника). Учні ведуть правильно записи у щоденниках: розклад уроків, дату.

Однак не у всіх учнів щоденники є в належному стані. Назви навчальних предметів у деяких учнів класу написані з помилками. Так, в учнів ……………… лише епізодично є підписи батьків, відсутні записи домашнього завдання у деяких тижнях навчання.

На момент перевірки у 10-Б класі (класний керівник Довбій М.І.) були присутні 11 учнів, відсутні щоденники у 3- х учнів. Учні пояснили, що забули щоденники вдома. Щоденники наявні у 8-х учнів. Не вказано назву навчального закладу на титульній сторінці в учнів ………..

Класний керівник перевіряє учнівські щоденники, про що свідчать підписи на сторінках щоденників (графа «Підпис класного керівника»).

У багатьох щоденниках учнів класу є підписи батьків, що говорить про систематичний контакт класного керівника із батьками десятикласників. Однак оцінки із навчальних предметів виставлені епізодично у таких учнів………... Більша частина учнів класу систематично, охайно ведуть записи у щоденниках.

Класний керівник Довбій М.І. вказує на зауваження про порушення дисципліни окремими учнями класу, звернення до батьків. Прізвища вчителів та назви предметів на перших сторінках записані вірно.

Слід відзначити, що класний керівник також практикує вітання учнів та батьків з нагоди ювілейних свят. Постійно висловлює подяки учням за участь у загальношкільних заходах.

На підставі вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:


1. Класним керівникам 10 –А класу Окуловій О.В. та 10-Б класу Довбій М.І :

1.1. Щоденно проводити контроль за якістю ведення учнівських щоденників своїх учнів та ставити підписи у графі «Підпис класного керівника»

1.2. Систематично проводити бесіди з учнями про необхідність ведення щоденника як основного елемента наукової організації на­вчальної роботи.

1.3..Проводити перевірку щоденників учнів не менше одного разу на тиждень.

1.4.Обов'язково виставляти тематичні оцінки з усіх предметів у щоденники учнів.

1.5. На батьківських зборах нагадувати батькам про необхідність щотижневого контролю щоденників їх дітей.


2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Шаблінському І.М. організувати конкурс на кращий учнівський щоденник - «Щоденник року».


3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора школи з навчально-виховної роботи Шаблінського І.М.
Директор школи: М.Ліскевич-Карпа
З наказом ознайомлено:


І.Шаблінський

М.Довбій

О.Окулова


Категорія: Накази | Додав: (21.05.2013)
Переглядів: 2294