Головна » Статті » Накази

Наказ

Управління освіти, молоді та спорту

Яворівської райдерадміністрації

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.Івана Франка смт Івано-Франкове


Наказ

01.09.2013 р. _____

Про організацію та проведення

курсу з предмета « Захист Вітчизни»

у 10-11 класах на 2013-2014 н.р.


Відповідно до ст.65 Конституції України, Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», Указу Президента України від 25.10.2002 р. № 948/2002 «Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді», постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2000 р № 1770 «Про Положення про допризовну підготовку», Державного стандарту базової і повної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів «Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів на 2013/2014 н.р.», та

опанування предмета відповідно до листа-роз'яснення Міністерства освіти і науки України від 09.10.2002р. № 1/9-444 «Методичний лист щодо вивчення захисту Вітчизни у 2013/2014 навчальному році» здійснюється окремо для юнаків та дівчат. Навчальний предмет при цьому, в обох випадках носить назву «Захист Вітчизни».

Беручи до уваги вищенаведене


НАКАЗУЮ:


1.Організувати з 1 вересня 2013 р. заняття з предмету «Захист Вітчизни» учнів 10-11-х класів.

  1. Метою занять з предмету «Захист Вітчизни» визначити формуван­ня у юнаків морально-психологічної стійкості, зміцнення їхнього здоров'я, забезпечення набуття ними сили та витривалості, умінь та навичок, які сприятимуть опануванню ними після призову до лав ЗСУ програми загальновійськової підготовки молодого поповнення у скорочені терміни.

  2. Вчителю предмету «Захист Вітчизни» Шаблінському І.М та вчителю медико-санітарної підготовки Завідії Н.Я.:

  1. Розробити календарний план вивчення розділів тем про­грами з предмету й подати його на затвердження ди­ректору школи.

  2. На заняття з предмету „Захист Вітчизни ” (за винятком контрольних та комплексних занять) виділяти по 1(2) годині на тиждень з урахуванням необхідності повного та якісного виконання програми до 31 травня 2014. р. та проводити окреме навчання для хлопців і дівчат у класах , де є 5 і більше дівчат: "Захист Вітчизни" – для хлопців і медико-санітарну підготовку для дівчат, а саме:

11-А клас: 9 хлопців і 9 дівчат;

11-Б клас: 10 хлопців і 5 дівчат;

10-А клас: 12 хлопців і 13 дівчат.

3.3..З метою забезпечення більш організованого проведення за­нять та формування в учнів практичних навичок під час виконання вимог статутів класи на заняттях називати навчальними взводами та відділеннями:

4. Керівниками взводів та відділень призначити:

4.1 у 11-А: командир взводу – Горбаня Назарія, командир І- відділення Тизьо Марію;

4.2. у 11-Б: командир взводу –Хацко Олега; командир І-відділення Кудрик Юлію;

4.3. у 10-А: командир взводу – Сало Дениса; командир І – відділення Чудакову Христину;

5. Місця керівників відділень у строю визначити відповідно до статей Стройового статуту ЗСУ.

6 .Навчально-польові збори з юнаками 11-х класів провести у квітні-травні 2014р. протя­гом 18 навчальних годин, під час яких виконати початкову вправу зі стрільби з автомата Калашникова.

7. На заняттях предмету „Захист Вітчизни” рекомендувати шкільну форму одягу. Дівчатам на спільних заняттях з цивільного захисту заборонити носіння сережок, кліпсів, каблучок, щоб запобігти ушкодженням під час тренувань із засобами захисту органів дихання та шкіри.

8. .Для підвищення рівня особистої підготовки вчителя предмету „Захист Вітчизни ” Шаблінському І.М. та вчителя МСП Завідії Н.Я., їхньої методичної майстер­ності, пропагування та впровадження перспективного досвіду на­вчально-виховної роботи з учнями залучити їх до роботи у районному методичному об’єднанні вчителів курсу "Захист Вітчизни".

9. Для вдосконалення навчально-методичної бази, підвищення рівня педагогічної майстерності й складання методичних розробок затвердити один день на тиждень (середу) як методичний день ви­кладача курсу "Захист Вітчизни".

10. Стрільби з пневматичної гвинтівки ІЖ -38 з юнаками 10-11-х класів проводити у спортивному залі .

11. Вчителю курсу "Захист Вітчизни". Шаблінському І.М., подавати проекти наказів з проведення стрільб на затвердження напередодні дня стрільб.

12. Обов'язково проводити для учнів інструктаж з техніки без­пеки із його фіксацією в журналі та підтвердженням особистими підписами учнів.

13.Контроль за викладанням предмета покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Сташко В.В.


Директор школи : М.Ліскевич-Карпа


З наказом ознайомлено:


В.Сташко


І.Шаблінський


Н.Завідія

Категорія: Накази | Додав: (06.09.2013)
Переглядів: 844