Головна » Статті » Накази

Наказ

Управління освіти, молоді та спорту Яворівської райдержадміністрації


Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. І.Франка смт Івано-Франкове


Наказ

12.06.2013р. №___Про підсумки роботи  гуртків

за 2012-2013 н.р.


Відповідно до річного плану роботи школи заступником директора з навчально-виховної роботи проводилось вивчення роботи гуртків з метою оцінки її ефективності та впливу на розвиток творчого потенціалу учнів Перевірялися питання охоплення учнів школи позаурочною діяльністю, активність їх під час проведення занять, результативність роботи гуртків (проведення виставок, участь в оглядах, творчих звітах, змаганнях).

Основними напрямками роботи гуртків є закріплення, збагачення та поглиблення знань, набутих дітьми у процесі навчання розширення загальноосвітнього кругозору , формування інтересів до різних галузей науки, техніки, мистецтва, спорту, виявлення і розвиток індивідуальних творчих здібностей та нахилів.

Велася системна та послідовна робота щодо ведення шкільної документації.

Під час перевірки відвідано заняття, перевірено плани гурткових занять, журнали, в яких фіксується облік проведених занять, проведено співбесіди з учителями та учнями. Враховуючи побажання учнів, організовано роботу таких гуртків:

 • Фединяк І.Я. – гурток «Спортивний туризм»- 2год.

 • Дорожівський Ю.М.- гурток «Юний фізик» - 1 год.

 • Нечай М.І. – гурток «Цікава географія» - 1 год.

 • Кучма С.С. – гурток «Чарівна голка» - 1 год.

 • Скробач Г.М. – гурток «Музичне краєзнавство» - 5 год.

 • Мурська Л.М. – гурток «Вокальний»- 5год.

 • Станько Л І. – гурток «Мистецтво живого слова»- 3 год.

 • Завідія Н.Я. – гурток «Юний рятувальник»- ІІ група - 6 год.

 • Шаблінський І.М. – гурток «Юний рятувальник»- І група- 3 год.

На заняття гуртків учителі мали змогу більш ефективно працювати як з обдарованими дітьми, так і з тими учнями, яким важко засвоїти навчальний матеріал на уроках. Гуртковою роботою у 2012 – 2013 навчальному році було охоплено 25,9% учнів школи
Члени гуртка « Юний рятувальник» вчилися діяти та запобігати нещасним випадкам, надзвичайним ситуаціям техногенного характеру. Програма гуртка спрямована на формування у старшокласників уміння аналізувати небезпечні ситуації, знаходити оптимальні шляхи їх уникнення та подолання. Заняття сприяли профорієнтації учнів щодо їх підготовки до пожежно-рятувальних та аварійно-рятувальних служб МНС. Члени гуртка « Юний рятувальник» - призери обласних зиагань військово-патріотичної гри «Джура»(Сокіл).Курс гуртка «Юний рятувальник» розрахований на 2 роки.
Керівник гуртка Фединяк І.Я. вдало поєднував на заняттях гуртка «Спортивний туризм» теоретичний та практичний матеріал курсу. Вчив учнів свідомо ставитися до власної та безпеки оточуючих. У діяльності гуртка використовувались принципи цілеспрямованості, послідовності, індивідуальності. Учні гуртка на заняттях узагальнювали знання про вплив різних факторів на здоров’я, правила особистої гігієни та безпеки.  Гурток «Чарівна голка»( кер. Кучма С.С.)- це творче об’єднання дітей, що забезпечує формування естетичних почуттів, комплексу елементарних мистецьких знань, свідоме прагнення здійснювати творчу діяльність у процесі поглибленого оволодіння технологіями вишивання, шиття. Заняття відвідували учні 5-7 класів. Кучма С.С. на кожному занятті приділяла велику увагу дотриманню дітьми правил техніки безпеки. Вчила дітей основам рукоділля, технологіям розробки та виготовлення авторських виробів, сприяла формуванню потреби в красі.

Учні гуртка «Музичне краєзнавство»( кер. Скробач Г.М.), «Вокального»(кер. Мурська Л.М.) та «Мистецтво живого слова» (кер.СтанькоЛ.І.) неодноразово ставали призерами та переможцями різноманітних районних конкурсів та фестивалів. Беруть активну участь у загально - селищних заходах, концертах, виступах На своїх гуртках учителі розвивали творчі здібності учнів, поєднували теми занять із життям, власним досвідом .

На підставі вище викладеного

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити усну подяку керівникам гуртків :

 • «Юний рятувальник» - Завідії Н.Я.

 • «Музичне краєзнавство» - Скробач Г.М.

 • «Вокальний» - Мурській Л.М.

 • «Мистецтво живого слова» - Станько Л.І.

2. Схвалити роботу керівників гуртків Дорожівського Ю.М., Нечай М.І., Кучми С.С. по залученню вихованців до роботи в гуртках.

3.Керівникам гуртків:

3.1. Вдосконалювати систему гурткової роботи, знаходити нові форми роботи, використовувати інтерактивні форми роботи

3.2. До гурткової роботи активно залучити учнів із соціально-незахищених сімей та дітей, які потребують особливої уваги з боку вчителів.

3.3. Оформити постійно діючу виставку робіт гуртківців; оформити стенди – реклами.

3.4. . Провести в школі творчий вечір «Наша школа має таланти»

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально- виховної роботи Шаблінського І.М.


Директор школи: М.Ліскевич-КарпаЗ наказом ознайомлено:

І.Шаблінський

Н.Завідія

Г.Скробач

Л.Мурська

Л.Станько

Категорія: Накази | Додав: (06.09.2013)
Переглядів: 1066