Головна » Статті » Накази

Наказ

Управління освіти, молоді та спорту

Яворівської районної державної адміністрації


Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. І. Франка

смт Івано-Франкове


Наказ


23.09.2013р. №_____


Про підсумки проведення

«Олімпійського уроку» та «Олімпійського

тижня» у школіНа виконання листа Комітету фізичної культури та спорту Міністерства освіти і науки від 19.08.2013 року №05-184 «Про проведення заходів у рамках Всеукраїнської акції «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень», наказу школи від 12.09.13р. «Про проведення «Олімпійського уроку» та «Олімпійського тижня» у школі» у школі з 14 вересня по 21 вересня 2013 року було проведено на високому рівні заплановані спортивні заходи з відзначенням Дня фізичної культури та спорту. До участі в проведенні «Олімпійського уроку» та «Олімпійського тижня» залучалися спортсмени та випускники смт Івано - Франкове, які мають спортивні досягнення. На уроках іноземної мови діти вивчали найуживаніші вирази з інших мов, розповідали про уславлених атлетів столиці країн, де проходили Олімпійські ігри. Уроки з історії та географії допомогли учням визначити географічне положення країн, де проходили Олімпійські ігри та провести на карті позначення цих країн. На уроках трудового навчання діти виготовляли макети паперових голубів, зразки медалей, подарунки переможцям. Вчитель образотворчого мистецтва Чепак Галина Петрівна організувала виставку малюнків на спортивну тематику, діти розробляли ескізи та виготовляли емблеми з різних видів спорту. На уроках фізичної культури вчителі: Пучак Михайло Іванович, Малішевський Юрій Петрович, Фединяк Іван Ярославович реалізовували навчальні, пізнавальні та виховні завдання, самостійно обирали форми та методичні прийоми роботи з проведеного заняття, враховували вікові та індивідуальні особливості дітей. В позаурочних заходах: змаганнях, турнірах використовували програму з олімпійських видів спорту. Учням цікаво було дізнаватись від своїх наставників, яке місце займали фізичні вправи в житті видатних людей. Піфагор був не тільки великим математиком, але ще й олімпійським чемпіоном з кулачного бою. Батько медицини Гіппократ, філософи Платон і Сократ, поетеси Софокл і Еврипід були володарями різних спортивних нагород, учасниками Олімпійських ігор. Тому найвагомішим результатом проведення «Олімпійського тижня» повинно бути залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, продовження цих занять і шкільних секціях, дитячо-спортивних школах.

На основі вищесказаного, вчитель фізичної культури Пучак М. І. провів у 5а класі Олімпійський урок на тему: «Олімпійські ігри і ігри сучасності», також були проведені естафети з м’ячами.

Вчитель Малішевський Ю. П. провів урок на тему: «Чи знаємо ми олімпійців Львівщини?». Було проведено рухливі ігри з елементами баскетболу в 5-7 класах.

Фединяк І. Я. провів змагання з міні-футболу в 9-11-х класах.

Також було проведено товариську гру з міні-футболу між вчителями школи та учнями випускних класів. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь учителів. У товариській грі взяли участь такі вчителі: Пучак Михайло Іванович, Фединяк Іван Ярославович, Малішевський Юрій Петрович, Шаблінський Іван Михайлович, Дорожівський Юрій Миколайович та Бонковський Олег Ярославович. Атмосфера гри була піднесена і дружелюбна.

Виходячи з вищенаведеного


НАКАЗУЮ:


1. Відзначити роботу вчителів фізичної культури Малішевського Ю.П., Пучака М.І., Фединяка І.Я. щодо організації та проведення «Олімпійського уроку» та «Олімпійського тижня» у школі.


2. Відзначити роботу вчителя фізичної культури Малішевського Ю.П. щодо документування проведення вищезазначених заходів та розміщення у пресі.


3. Учителям фізичної культури:

3.1. Постійно пропагувати здоровий спосіб життя;

3.2.Пропагувати Олімпійські види спорту, використовувати елементи олімпійських ігор на уроках фізичної культури.

Постійно


4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора школи з навчально - виховної роботи Шаблінського І.М.

Директор школи: М.Ліскевич - КарпаЗ наказом ознайомлено:

І.Шаблінський

Ю.Малішевський

М.Пучак

Категорія: Накази | Додав: (24.09.2013)
Переглядів: 2647