Головна » Статті » Накази

Наказ

Управління освіти, молоді та спорту

Яворівської райдержадміністраціїСередня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. І. Франка

смт Івано-ФранковеНаказ01.10.2013 №____Про підготовку школи

до роботи в осінньо - зимовий періодУ зв’язку з необхідністю підготовки матеріально-технічної бази школи до роботи в осінньо-зимовий період,НАКАЗУЮ: 1. Заступнику директора школи з ГР Цушко Г. І спільно з техпрацівниками провести ущільнення зовнішніх та внутрішніх вікон. За допомогою чергових вчителів та обслуговуючого персоналу постійно слідкувати за суворим дотриманням у класах, коридорах школи відповідного температурного режиму. 1. Директору школи підготувати відповідну документацію для включення Яворівським управлінням експлуатації газового господарства котельні школи.

До 07.10.2013 1. Провести переатестацію, перевірку знань операторів газифікованих котлів з Типовими правилами експлуатації газового господарства, посадовою інструкцією.

До 10.10.2013 1. Операторам газифікованої котельні провести ревізію запірної арматури, наладку, підготовку кожного обладнання котельні до постійної експлуатації в зимових умовах, строго дотримуватись правил техніки безпеки і охорони праці під час опалювального періоду.

Постійно 1. Заступнику директора школи з ГР Цушко Г. І. перевірити протипожежну безпеку усіх будівель і приміщень школи, справність вогнегасників; за відсутністю встановити їх в коридорах, спортзалі, котельні.

До 10.10.2013 1. Вчителям трудового навчання, класним керівникам за участю учнів 5-9 класів підготувати віники, необхідні знаряддя для прибирання снігу.

До 14.10.2013 1. Заступнику директора школи з ГР Цушко Г. І.:

  1. Завезти необхідну кількість піску для посипання доріжок на шкільному подвір’ї;

  2. Забезпечити впродовж опалювального періоду постачання води для потреб шкільної котельні.

 2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.Директор школи М. Ліскевич-Карпа

З наказом ознайомлено:

Г. Цушко

Категорія: Накази | Додав: (23.10.2013)
Переглядів: 737