Головна » Статті » Накази

Наказ

Управлінняосвіти, молоді та спорту

Яворівськоїрайонноїдержавноїадміністрації


Середнязагальноосвітня школа І – ІІІ ст. ім. І. Франка

смтІвано – Франкове


Наказ


25.10.2013 №_____


Про підсумки проведення засідання

історико – просвітницького семінару


Згідно плану роботи школи 22 жовтня 2013 року було проведено педагогічну конференцію, присвячену педагогічній спадщині українського вчителя В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям». У конференції взяли участь вчителі школи та представники громадськості.

Вчителі Л. Станько С. Гембаль, Л. Пиріг, З. Підляська донесли до слухачів семінару ідеї В. Сухомлинського, що пов’язали їх з сучасною школою, розкрили трансформацію освіти в Україні та доробок В. Сухомлинського, назвали головні напрями виховання свідомого громадянина та почуття гідності у учнів за В. Сухомлинським, Визначили місце праці великого педагога «Серце віддаю дітям» у контексті національної культурної семіосфери.

Вчитель Н. Самотея презентувала тему «Сухомлинський і «важкі діти».

Підсумок конференції підвела керівник історико – просвітницького семінару

М. Довбій. Було переглянуто коротке відео про творчий педагогічний спадок

В.О. Сухомлинського.

Семінар закінчився цитатою з праці В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям»: «Маленька зернина, посіяна в людській душі в роки дитинства, стає в зрілі роки могутнім деревом. ... Вдень серце віддаю дітям, з місяцем стаю до любимої справи – пишу, а з сонцем відкриваю долоні і з радістю зустрічаю своїх учнів».

Виходячи з вищенаведеного,


НАКАЗУЮ:


1. За творчий підхід до організації та проведення семінару відзначити роботу вчителя історії Довбій М.І., вчителя англійської мови Самотеї Н.А., вчителя історії Підляської З.Б., вчителів української мови та літератури Станько Л.І., Гембаль С.С., Пиріг Л.М.


2.Учителям - предметникам:

2.1. Відповідно до посадових обов’язків та Правил внутрішкільного трудового розпорядку вважати відсутність без поважної причини на засіданнях історико - просвітницького семінару недопустимими.

2.2.Брати активну участь у засіданнях історико - просвітницького семінару з метою самоосвіти та методичного самовдосконалення.


3.Атестаційній комісії:

3.1.При атестації педагогічних працівників враховувати участь учителів школи в роботі історико - просвітницького семінару.


4.Заступнику директора школи з навчально - виховної роботи Сташко В.В. довести даний наказ до відома працівників школи на нараді при заступнику.

До 01.10.13р.


5.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.Директор школи М.Ліскевич - Карпа


З наказом ознайомлено:


В.Сташко


М.Довбій


Н.Самотея


Л.Станько


З.Підляська


Л.Пиріг


С.ГембальКатегорія: Накази | Додав: (01.11.2013)
Переглядів: 339