Головна » Статті » Накази

Наказ
Відділ освіти
Яворівської райдержадміністрації

Середня загальноосвітня школа І – ІІІ ст. ім. І. Франка
смт Івано - Франкове

Наказ
16.12.2013                                                                                                                                №____

Про  підсумки проведення 
Всеукраїнського  тижня  права  

             
     З метою вдосконалення морально – правового виховання та попередження правопорушень серед учнівської молоді у школі впродовж 09.12. – 14.12.2013 року було організовано та проведено Всеукраїнський тиждень права (наказ школи №328 від 28.11.2013 «Про проведення Всеукраїнського тижня права).
     Правове виховання в СЗШ I–III ст. ім. І. Франка смт. Івано – Франкове  займає чільне місце в навчально – виховному процесі школи. Класні керівники, учнівське братство, Рада профілактики проводять різні заходи щодо виховання в учнів стійких моральноправових поглядів, правової культури. Правове виховання – виховна діяльність школи, сім’ї, правоохоронних органів, спрямована на формування правової свідомості та навичок і звичок правомірної поведінки школярів. І тому залучення учнівської молоді  до правової культури збагачує її духовне життя. Водночас знання нею своїх прав і обов’язків розширює  можливості їх реалізації, зокрема й у власних інтересах. Правове виховання зміцнює життєву позицію, підвищує громадянську активність, загострює почуття непримиренності.  Одним  із способів виховання є проведення традиційних тижнів правових знань.
     З 09 по 14 грудня 2013 року  тиждень проводився за планом, обговореним організаційним комітетом.
      В проведення заходів  залучено класних керівників, практичного психолога Ізб’янську С.А., педагога – організатора Овчаренко М.І., працівників правоохороних органів та лікарів місцевої лікарні.
       Кожен захід був цікавим і закріплював знання учнів з правової культури.
       Правова конференція «Я – громадянин» проводилась для учнів 10 – 11 класів, де кожен виступаючий виголошував свою правову позицію громадянина України, давав характеристику конституційних прав і свобод, обговорював права дитини, закріплені  у Конвенції  ООН прав дитини.
        Учні нашої школи добре знайомі із працівником інспекції  в справах неповнолітніх Кіцом Т.Я. Його часті зустрічі з учнями школи мають певне значення. На правовому калейдоскопі  наводили правові ситуації з участю учнів, наводились приклади правопорушень і їх наслідки. Учні жваво спілкувалась з дільничим інспектором Бабляк А.М. та Кіц Т.Я.
        Правовий огляд  проводився для учнів 8 – 11 класів. Документальний фільм «Я наркоман» жваво обговорювався учнями, які не тільки говорили про наркотики, але і наводили приклади  інформаційних матеріалів з преси, телебачення. Психолог школи Ізб’янська С.А. запропонувала учням тести, які вирішувались цілими  групами.
        «Життя – дане людині» - девіз літературного заходу, де використовувались музика, документальний фільм про  «вбивство» ненароджених дітей. Учні були вражені  від почутого і побаченого.
        Конкурс малюнка на правові теми традиційний у правових тижнях. Оргкомітет  провів визначення кращих робіт. Переможці нагороджені грамотами і призами.
        Правовий тиждень супроводжувався бесідами, годинами спілкування на правові теми.
        Учнівське братство організувало правовий брейн – ринг, до якого було залучено учнів різних вікових груп. Було підведено підсумки  правових  змагань і визначено  переможців.
               Були використані  різні методи і форми роботи з правового виховання, які створюють психологічний клімат у школі та в сім’ях учнів, виробляють навички і уміння правомірної поведінки, звички і вміння дотримуватися вимог права і моралі, виконання свого громадянського обов’язку  у дотриманні правових норм.
Виходячи з вищенаведеного

НАКАЗУЮ:

1.Оголосити подяку за високу якість проведення Всеукраїнського тижня права вчителю правознавства Довбій Мирославі Іванівні.

2.Класним керівникам  5 – 11 класів:
2.1. Продовжити роботу з дітьми, які стоять на внутрішкільному обліку;
2.2.Постійно використовувати різні методи і форми з правового виховання для того, щоб учні знали і виконували свій громадський обов’язок у дотриманні правових норм.

3.Контроль на виконання даного наказу покласти на заступника з навчально – виховної роботи  В.Сташко.

Директор школи                         М.Ліскевич – Карпа

З наказом ознайомлено:
  В. Сташко
  М. Довбій
Категорія: Накази | Додав: (31.12.2013)
Переглядів: 680