Головна » Статті » Накази

Наказ

Управління освіти, молоді та спорту

Яворівської районної державної адміністрації


Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. І. Франка

смт Івано-Франкове


Наказ


04.01.2013р. №____


Про підсумки проведення тижнів

предметів у початкових класах


З метою вивчення нових форм і методів роботи з дітьми, підвищення інтелектуального розвитку учнів, залучення їх до позакласної роботи у початкових класах школи були проведені тижні предметів з української мови «Мова калинова» і математики «Математика – цариця наук».

Під час проведення тижня української мови проводились у класах мовні ігри, розгадувались мовні кросворди, відгадували вірші-загадки, декламувались вірші про мову.

Учні перших класів школи провели урок читання на тему «Весела абетка». У других класах учні провели гру-змагання «В гостях у казки» (2а клас, класний керівник Самотій О. Б.). У 2б класі, класний керівник Острокостова Л. В., було проведено разом з батьками учнів свято «Без мови народу нема». Учні читали вірші про мову, під керівництвом вчителя музики Мурської Л. М. виконали українські народні пісні. У 2в класі було проведено мовний КВК, перемогла команда «Барвінчата» (класний керівник Яхницька М. П.).

Учні 3а класу, класний керівник Кульчицька О. Р., провели вікторину «Знавці рідної мови». Разом з батьками провели також виховну годину «Ой, яка чудова українська мова!». Подорож українськими звичаями і обрядами провели учні 3б класу (класний керівник Косач І. В.). У 3в класі (класний керівник Яремин С.А.) учні провели конкурс віршів і малюнків на тему «Україно моя!».

У 4а, б класах був проведений конкурс читців «У світі мови чарівної» (класні керівники Гоч О. Й., Ткачик М. С. Переможці- Плесак Назарій, Дадак Тетяна, Кавас Вікторія). Також була проведена вікторина «Вчимося, друзі, слово любити». Плесак Назарій, Гунька Софія здобули ІІІ місце у районному конкурсі ім. Петра Яцика (класний керівник Ткачик М. С.).

Під час проведення тижня математики «Математика – цариця наук» були проведені у 4-х класах конкурси «Кращий математик класу» і «Подорож у країну цифр» (1а, б, в класи), ігри «Розумники і розумниці» (2а, б, в класи), математичний КВК (3а, б, в класи). Також у 4а, б класах була проведена міні-олімпіада, переможцями якої стали:

4а клас – Кавас Вікторія

4б клас – Дадак Мирон.

Також у початкових класах школи був проведений математичний конкурс «Кенгуру», у якому взяли участь 64 учні.

На підставі вищезазначеного,


НАКАЗУЮ:


  1. Усім вчителям початкових класів і надалі продовжувати роботу з вивчення предметів у початковій школі, з метою розвитку творчого потенціалу та здібностей учнів.


  1. Відзначити творчу роботу класних керівників 1 - 4 класів – Кухар І. І., Занік Т. В., Вельган Н. Д., Самотій О.Б., Острокостової Л. В., Яхницької М. П., Кульчицької О. Р., Косач І. В., Яремин С. А., Гоч О. Й., Ткачик М. С., з формування в учнів математичних знань, умінь і навиків володіння рідною мовою.


  1. Оголосити подяку вчителю 4б класу Ткачик М. С. за високоякісну підготовку учнів до участі в Міжнародному конкурсі знавців української мови імені П. Яцика.


  1. Оголосити подяку учням 4б класу Гуньці Софії і Плесаку Назарію за зайняте ІІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови імені П. Яцика із занесенням в особові справи.


  1. Контроль за виконання даного наказу покласти на заступника Онипко Л. А.
Директор школи М. Ліскевич-Карпа


З наказом ознайомлено:


Л.Онипко


М.Ткачик


І.Кухар


Т.Занік


Н.Вельган


О.Самотій


Л.Острокостова


М.Яхницька


О.Кульчицька


І.Косач


С.Яремин


О.Гоч


Категорія: Накази | Додав: (05.02.2013)
Переглядів: 1652