Головна » Статті » Накази

НаказСередня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Франка смт. Івано-Франкове


НАКАЗ

05.09.2012 р. №________

Про заборону тютюнопаління на території і в приміщенні школи


Здоровя громадян держави знаходиться в прямій залежності від того як до свого здоровя ставляться всі разом і кожний зокрема. З учнівських років потрібно дітей привчати до здорового способу життя, пропагувати неприязнь до поганих звичок одна з яких тютюнопаління.

Виходячи з вищезазначеного та керуючись реальною необхідністю пропаганди здорового способу життя серед учнів і працівників школи, захисту здоров’я та прав людини жити у середовищі вільному від тютюнового диму, запобігання наркоманії та зміцнення здоров’я,


НАКАЗУЮ:


1.Категорично заборонити паління у приміщеннях і на території школи учням та працівникам школи.

2.Активізувати роботу з пропаганди здорового способу життя серед учнів та працівників школи, для чого:

3.. Заступнику директора школи з навчально - виховної роботи Шаблінському І.М.:

3.1. Аналізувати ( раз у місяць) роботу з пропагування здорового способу життя серед дітей, молоді та педагогічних працівників школи.

3.2. Розробити конкретні заходи з профілактики тютюнопаління .

3.3.Провести нараду з класними керівниками про організацію роботи щодо запобігання виникненню тютюнової залежності у дітей та старшокласників.

4. Вчителю біології Тиховській Д.І :

4.1.Забезпечити роботу клубу „За здоровий спосіб життя” та провести відкриття засідання, на якому обговорити питання профілактичної роботи із захисту здоров’я і забезпечення права людей жити у середовищі, не забрудненому тютюновим димом.

4.2. Випустити раз на квартал газету „За здоровий спосіб життя”, присвяченому питанню впливу нікотину на здоров’я людини.

5.. Класним керівникам:

5.1. Провести класні та батьківські збори на яких подати інформацію про зміст цього наказу.

5.2. Провести цикл бесід із учнями та їхніми батьками про захист здоров’я та забезпечення права людей жити у середовищі, не забрудненому тютюновим димом.

6. Контроль на виконання даного наказу покласти на заступника директора школи з навчально -виховної роботи Шаблінського І.М.Директор школи: М. Ліскевич-Карпа


З наказом ознайомлено:

І. Шаблінський

Д. Тиховська

Категорія: Накази | Додав: (30.09.2012)
Переглядів: 640 | Теги: Янівська школа