Головна » Статті » Охорона праці в школі

Наказ

Управління освіти і науки, молоді та спорту

Яворівської райдержадміністрації


Середня загальноосвітня школа І - ІІІ ст. ім.І.Франка

смт Івано - Франкове


Наказ


09.01.2013р. №_______


Про створення служби

охорони праці


Відповідно до Закону України "Про охорону праці", Положення про службу охорони праці, затвердженого наказом школи №_____ від 04.01.2013р.


НАКАЗУЮ:


1. Створити службу охорони праці у складі п’яти чоловік з таким розподілом функціональних обов'язків:

Сташко В.В. – керівник служби охорони праці, заступник директора школи з навчально - виховної роботи, координує роботу служби охорони праці, контролює дотримання чинного законодавства, міжгалузевих, галузевих та інших нормативних документів працівниками школи; організовує навчання і перевірку знань з питань охорони праці вчителів фізики, інформатики, хімії, біології, трудового навчання, фізичного виховання, ДПЮ. Контролює у школі проведення інструктажів з охорони праці учасників навчально-виховного процесу. Веде облік, аналіз нещасних випадків з дітьми і школярами.

Онипко Л.А. – заступник керівника служби охорони праці, заступник директора школи з навчально - виховної роботи, координує та аналізує роботу початкової ланки школи з безпеки життєдіяльності, координує роботу з питань санітарії та гігієни, направляє учнів школи на засідання районної та обласної медико-педагогічної комісії, координує діяльність школи з питань проходження медичних оглядів дітей-сиріт та інших соціальних категорій.

Шаблінський І.М. - заступник директора школи з навчально - виховної роботи, координує позакласну та позашкільну роботу з питань формування здорового способу життя, контролює дотримання школярами вимог безпеки життєдіяльності під час проведення позакласної та позашкільної роботи.

Цушко Г.І. - заступник директора школи з адміністративно - господарської роботи, здійснює технічний нагляд за станом інженерних споруд, будівель. Веде облік, аналіз нещасних випадків, професійних захворювань обслуговуючого персоналу школи; організовує навчання і перевірку знань з питань охорони праці прибиральників, сторожа, двірника, робітників по обслуговуванню будівель і споруд, операторів газифікованої котельні.

Нечай М.І. - вчитель географії, голова ПК, контролює проведення інструктажів з охорони праці учасників навчально - виховного процесу; відповідає за організацію роботи по рішенню питань охорони праці.


2. Керівнику служби охорони праці організувати роботу у відповідальності з Типовим положенням про організацію охорони праці у школі.


3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


Директор школи: М.Ліскевич - Карпа


З наказом ознайомлено:

В.Сташко


Л.Онипко


І.Шаблінський


Г.Цушко


М.Нечай

Категорія: Охорона праці в школі | Додав: (05.02.2013)
Переглядів: 735