Головна » Статті » Охорона праці в школі

Наказ

Управління освіти і науки, молоді та спорту

Яворівської райдержадміністрації


Середня загальноосвітня школа І – ІІІ ст.ім.І.Франка

cмт Івано - Франкове


Наказ

03.01.2013р. №


Про призначення відповідальних осіб

за проведення вступного, первинного,

повторного, позапланового, цільового

інструктажів з ОП з працівниками школи


На виконання ст. 153 КЗпП України, ст. 17 Закону України «Про охорону праці», Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально - виховного процесу в установах і закладах освіти, з метою встановлення безпечних правил поведінки учнів й виконання робіт працівниками та території навчального закладу, у навчальних приміщеннях, на робочих місцях


НАКАЗУЮ:


1.Призначити відповідальним за проведення вступного інструктажу з охорони праці з педагогічними працівниками школи заступника школи з навчально - виховної роботи Сташко В.В.


2. Призначити відповідальним за проведення вступного інструктажу з охорони праці з обслуговуючим персоналом школи заступника школи з адміністративно - господарської роботи Цушко Г.І.


3. Призначити відповідальним за проведення вступного інструктажу з охорони праці з учнями учителів - предметників і класних керівників.


4. Призначити відповідальним за проведення первинного, повторного, позапланового, цільового інструктажів з охорони праці з педагогічними працівниками школи заступника школи з навчально - виховної роботи Сташко В.В.


5. Призначити відповідальним за проведення первинного, повторного, позапланового, цільового інструктажів з охорони праці з обслуговуючим персоналом школи заступника школи з адміністративно - господарської роботи Цушко Г.І.


6. Призначити відповідальним за проведення первинного, повторного, позапланового, цільового інструктажів з охорони праці з учнями учителів - предметників і класних керівників.


7. Заступнику директора школи з навчально - виховної роботи Шаблінському І.М. довести даний наказ до відома класних керівників.


8. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


Директор школи: М.Ліскевич - Карпа


З наказом ознайомлено:

В.Сташко

Категорія: Охорона праці в школі | Додав: (05.02.2013)
Переглядів: 790