Головна » Статті » Педради

Педрада

Витяг з протоколу

спільного засідання

педагогічної ради та Ради

середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ ст.ім.І.Франка

смт Івано – Франкове

№4 від 12.04.2013р.


Присутні – 71 чол.

Відсутні – 11 чол.


Слухали IV

«Про визначення претендентів на нагородження золотими та срібними медалями»


Виступили:

1.М.Ліскевич – Карпа - директор школи, яка ознайомила присутніх з основними тезами Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», затвердженого наказом МОН 13.12.2000 №584 (у редакції наказу МОН від 07.02.2012 № 116), наголосивши на вимогах до претендентів на нагородження Золотою або Срібною медаллю, а саме:

- Золотою медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану;

- Срібною медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану.

Також Марія Романівна довела до відома присутніх, що відповідно до Положення рішення про нагородження золотою або срібною медаллю випускників загальноосвітніх навчальних закладів приймається на спільному засіданні педагогічної ради та ради навчального закладу, погоджується з місцевим органом управління освітою і затверджується наказом керівника навчального закладу. Спільне засідання вважається правочинним, якщо на ньому присутні більше як половина від кількісного складу педагогічної ради і ради навчального закладу.

2.Тиховська Д.І. – вчитель біології, класний керівник 11-А класу, яка повідомила, що відповідно до результатів навчання за 10-й клас та І семестр 11-го класу учні 11-А класу Гулик Юрій Володимирович та Кравець Марія Андріївна претендують на нагородження золотою медаллю за високі успіхи у навчанні. Учениця Макарова Марія Сергіївна претендує на нагородження срібною медаллю за вагомі досягнення у навчанні.

3.Писко Н.Г. – вчитель математики, яка підтримала пропозицію Тиховської Д.І., наголосивши, що Гулик Ю. та Кравець М. навчальний матеріал з математики засвоїли на високому рівні.

4.Нечай М.І. – вчитель географії, яка підтримала пропозицію виступаючих, зауваживши, що згадані учні – справжні лідери у навчанні, щорічні учасники та неодноразові переможці предметних олімпіад з базових дисциплін різних рівнів, для яких нагородження медаллю стане вагомим стимулом для подальших успіхів у навчанні та самореалізації.

5.М.Ліскевич – Карпа - голова педагогічної ради запропонувала провести відкрите голосування щодо визначення претендентів на нагородження золотою та срібною медаллю та обрати лічильну комісію.

6.Сташко В.В. – заступник директора школи, яка запропонувала обрати до складу лічильної комісії Міщанин Н.М. – вчителя математики, Окулову Л.В. – вчителя хімії, Волощин З.М. – вчителя математики та інформатики.


Голосували – 71 чол.

За – 71.

Проти - 0


Вирішили:

1.Обрати зо складу лічильної комісії Міщанин Н.М. – вчителя математики, Окулову Л.В. – вчителя хімії, Волощин З.М. – вчителя математики та інформатики.

2.Провести відкрите голосування.

7.Ліскевич – Карпа М.Р. – голова педагогічної ради школи, яка запропонувала проголосувати за визначення претендентом на нагородження золотою медаллю учня 11-А класу Гулика Юрія.


Голосували – 71 чол.

За – 71

Проти – 0


Вирішили:

1.Визначити претендентом на нагородження золотою медаллю учня 11-А класу Гулика Юрія Володимировича.


8.Ліскевич – Карпа М.Р. – голова педагогічної ради школи, яка запропонувала проголосувати за визначення претендентом на нагородження золотою медаллю ученицю 11-А класу Кравець Марію Андріївну.


Голосували – 71 чол.

За – 71

Проти – 0


Вирішили:

1.Визначити претендентом на нагородження золотою медаллю ученицю 11-А класу Кравець Марію Андріївну.9.Ліскевич – Карпа М.Р. – голова педагогічної ради школи, яка запропонувала проголосувати за визначення претендентом на нагородження срібною медаллю ученицю 11-А класу Макарову Марію Сергіївну.


Голосували – 71 чол.

За – 71

Проти – 0


Вирішили:

1.Визначити претендентом на нагородження срібною медаллю ученицю 11-А класу Макарову Марію Сергіївну.


Голова педагогічної ради: М.Ліскевич – Карпа

Голова Ради школи: А.Бойко

Секретар педради: І.Віздрик

Секретар Ради школи: О.Самотій

Категорія: Педради | Додав: (26.04.2013)
Переглядів: 4305