Головна » Статті » Правова освіта та виховання

Про роботу ради профілактики у школі

 

 

Про роботу ради профілактики у школі

 

У школі діє рада профілактики правопорушень. Один раз у місяць проводяться засідання ради, де заслуховуються учні, які порушують правила поведінки, а також розглядаються різноманітні питання, а зокрема: закріплення за учнями схильними до правопорушень, наставників з числа педагогів; проблеми працевлаштування випускників школи; організація батьківських зборів; проблеми правильного використання учнями вільного часу тощо. Кожне з цих питань потребує клопіткої роботи, координації всіх служб школи.

Велику просвітницько-правову роботу проводять працівники Яворівського ВП Бабляк А.М. - старший дільничний інспектор міліції смт Івано-Франкове , Шимко Б.М. - інспектор карного розшуку Яворівського ВПТУНП у Львівській області , Чайковська Н.В. - інспектор ІОП СГПП Яворівського ВП ГУ НП у Львівській області.

Вони залучається класними керівниками до проведення батьківських зборів, конференцій, виступів з лекціями перед учнями, а також індивідуальних бесід з метою профілактики правопорушень серед учнів школи.  Роботу ради з питань профілактики правопорушень, яку очолює заступник директора школи з навчально-виховної роботи Шаблінський І.М., контролюється директором школи. 

Члени ради допомагають класним керівникам організовувати проведення лекцій (щомісяця) про вплив алкоголю, наркотиків на фізичне та соціальне здоров’я підлітка, а також лекторію (двічі на семестр) «Закон і ми».

Членами ради проводяться рейди-перевірки по відвідуванню учнями школи, використання вільного часу. Спільно із практичним психологом та соціальним педагогом школи  проводяться тренінгові заняття для батьків «Алкоголь і  сім`я», «Шкідливі звички – наслідування негативної поведінки батьків». 

Також практикуємо проведення засідань ради профілактики спільно з учнівським самоврядуванням. Як результат, така робота дає свої результати. Окрім цього члени учнівського самоврядування постійно слідкують за відвідуванням учнями школи. Кожного місяця проводяться підсумки на загальношкільних лінійках. У школі оформлено стенд « Конвенція ООН про права дитини».

   Виконуючи заходи у І семестрі 2015 – 2016 н.р. класні керівники проводили виховні години, просвітницькі інформації на теми: «Діти вулиці» (кл.кер.Мороз Т.О.-5-А ),  «Декларація прав людини – права та обов’язки кожного»  (кл.кер.Завідія Н.Я.-7-В); «Що треба знати про право і закон» (Класні керівники 1-4 класів); «Твоя правова культура» (кл.кер.Борис З.С. -11-А), а також різноманітні змагання, конкурси, подорожі.   

  Директором школи постійно заслуховується питання правовиховної роботи на нарадах при директорі, педагогічних радах, видаються накази.


 

 

Категорія: Правова освіта та виховання | Додав: (03.03.2016)
Переглядів: 478