Головна » Статті » Накази

Про активізацію роботи зі збереження матеріальних цінностей та архіву

Відділ освіти

Яворівської райдержадміністрації


Середня загальноосвітня школа І – ІІІ ст. імені Івана Франка

смт Івано - Франкове


Наказ

13.03.2014 №____


Про активізацію роботи зі

збереження матеріальних

цінностей та архіву


На виконання листа Яворівської райдержадміністрації від 11.03.2014 №641/17, відповідно до наказу відділу освіти Яворівської РДА від 13.03.2014 «Про активізацію роботи зі збереження матеріальних цінностей та архіву»


НАКАЗУЮ:


1.До 16.03.2014 відповідальним за протипожежний стан працівникам Сташко В.В., Онипко Л.А., Шаблінському І.М., Цушко Г.І.:

1.1. Вжити додаткових заходів щодо протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей (навчальний корпус №1 по вул.І.Франка,1, навчальний корпус №2 по вул.Львівській, 53), об’єктів підвищеної небезпеки (газифікована котельня навчальних корпусів №1 та №2, майстерня), архіву.

1.2. У разі виникнення пожеж негайно повідомляти підрозділи районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області (тел. 101) та чергового райдержадміністрації за тел. 2-12-54, вживати невідкладних заходів щодо їх гасіння, залучати наявні технічні, матеріальні та людські ресурси, не допускати поширення пожеж по території.


2. Відповідальному за охорону праці заступнику директора з навчально виховної роботи Сташко В.В. до 15.03.2014:

2.1. Невідкладно виконати заходи щодо протипожежного захисту в школі і встановити жорсткий контроль за їх дотриманням.

2.2. Силами пожежно-технічної комісії провести перевірку протипожежного стану виробничих, складських та інших приміщень. Вилучити пожежонебезпечні електронагрівальні прилади.

2.3. Уточнити списки осіб, відповідальних за дотримання протипожежного режиму, забезпечення справності приладів опалення, електроустановок, технологічного обладнання. Організувати під їх керівництвом після закінчення кожного робочого дня огляд приміщень у протипожежному відношенні.

2.4. Активізувати проведення роз’яснювальної роботи серед учнів школи про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у лісових масивах та категоричну заборону самовільного випалювання сухої рослинності або її залишків.


3.Заступнику директора школи з господарської роботи Цушко Г.І. до 16.03.2014р.:

3.1. Провести протипожежні інструктажі з обслуговуючим персоналом школи, в першу чергу з тими, які зайняті на роботах з підвищеною пожежною небезпекою, відповідальними за експлуатацію опалювальних систем, освітлювальних мереж та електрообладнання.

3.2. Здійснити перевірку технічного стану автоматичних систем пожежогасіння та пожежної сигналізації, систем внутрішнього і зовнішнього протипожежного водогону. Привести в готовність первинні засоби пожежогасіння.

3.3. У виробничих, складських, адміністративних та інших приміщеннях перевірити справність засобів виклику пожежної охорони. Передбачити можливість використання їх в будь-який час доби для передачі повідомлення про пожежу.

3.4. Вжити дієвих заходів щодо недопущення випалювання сухої рослинності або її залишків на адміністративних територіях.


4.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.Директор школи М.Ліскевич – Карпа


З наказом ознайомлено:


В.Сташко


І.Шаблінський


Л.Онипко


Г.Цушко

Категорія: Накази | Додав: (13.03.2014)
Переглядів: 592