Головна » Статті » Накази

Про безпечну поведінку на воді

Відділ освіти

Яворівської районної державної адміністрації

 

Івано – Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка

Яворівської районної ради Львівської області

 

Наказ

 

17.12.2015 №01-05/

 

Про безпечну поведінку на воді

 

На виконання рішення засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол №32 від 11.12.2015), наказу відділу «Про безпечну поведінку на воді» від 17.12.2015

НАКАЗУЮ:

 

  1. Михайлишин О.З., заступнику директора з навчально – виховної роботи:

1.1. Організувати спільно із сектором з питань цивільного захисту, районним відділом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області, викладачами Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області, медичними установами району проведення у грудні 2015 в 5 – 11-х класах Дня знань з правил поведінки на воді (льоду) у зимовий період та надання першої медичної долікарської допомоги потерпілим.

1.2.Практикувати постійно проведення бесід і лекцій на тему безпечної поведінки на воді (льоду) та надання першої медичної долікарської допомоги потерпілим.

 

  1. Онипко Л.А, заступнику директора з навчально – виховної роботи:

2.1. Організувати спільно із сектором з питань цивільного захисту, районним відділом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області, викладачами Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області, медичними установами району проведення у грудні 2015 в 1 – 4-х класах Дня знань з правил поведінки на воді (льоду) у зимовий період та надання першої медичної долікарської допомоги потерпілим.

2.2.Практикувати постійно проведення бесід і лекцій на тему безпечної поведінки на воді (льоду) та надання першої медичної долікарської допомоги потерпілим.

 

  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи М.Ліскевич – Карпа

 

З наказом ознайомлено:

 

О.Михайлишин

 

Л.Онипко

 

 

 

 

 

 

Категорія: Накази | Додав: (22.12.2015)
Переглядів: 319