Головна » Статті » Накази

Про допуск учнів 11 класу до складання ДПА у 2015-2016 н.р.

Відділ освіти

 

 Яворівської райдержадміністрації

 

 Івано - Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка

 

Яворівської районної ради Львівської області

 

Наказ

 

22.04.2016                                                                                                                  №01-05/

 

 

 Про допуск учнів 11 класу

 до складання ДПА  у 2015-2016 н.р.

 

          На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», керуючись Положенням про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 30 грудня 2014 року № 1547 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 157/26602, наказом Міністерства освіти і науки України від 08 лютого 2016 року №94 «Про затвердження орієнтовних вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів у системі загальної середньої освіти у 2015-2016 навчальному році»

 

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Рішення педагогічної ради від 22.04.2016 року   протокол №2  «Про допуск учнів 11 класу до проходження державної підсумкової атестації» затвердити.

 

2.Допустити до складання державної підсумкової атестації з української мови у форматі ЗНО учнів 11 класу згідно списку:

 

  1. Бонковського Дениса Михайловича

     

  2. Бука  Назарія Ігоровича

     

  3. Валько Юлію Олегівну

     

  4. Войтовича Ростислава Романовича

     

  5. Гащука Маркіяна Мироновича

     

  6. Голибороду Сергія Ігоровича

     

  7. Жука Миколу Вікторовича

     

  8. Кадука Олега Романовича

     

  9. Ковпак Діану Петрівну

     

  10. Когута Юрія Тарасовича

     

  11. Лишака Віталія Андрійовича

     

  12. Лукащук Василину Богданівну

     

  13. Майстришин Олену Володимирівну

     

  14. Повар Христину Євгенівну

     

  15. Пришляка Василя Васильовича

     

  16. Сабат Вікторію Борисівну

     

  17. Савку Вікторію Андріївну

     

  18. Сало Діану Михайлівну

     

  19. Середу Олега-Володимира Ігоровича

     

  20. Уляновську Анастасію Олегівну

     

  21. Фікташа Ігора Богдановича

     

  22. Флисника  Тараса Богдановича

     

  23. Хляна Назарія Васильовича

     

  24. Шатохіна Захарія Олександровича

     

3.Допустити до складання державної підсумкової атестації з математики у форматі ЗНО учнів 11 класу згідно списку (за вибором випускника):

 

 

 

  1. Бука  Назарія Ігоровича

     

  2. Гащука Маркіяна Мироновича

     

  3. Голибороду Сергія Ігоровича

     

  4. Кадука Олега Романовича

     

  5. Когута Юрія Тарасовича

     

  6. Лишака Віталія Андрійовича

     

  7. Лукащук Василину Богданівну

     

  8. Сало Діану Михайлівну

     

  9. Фікташа Ігора Богдановича

     

  10. Флисника  Тараса Богдановича

     

  11. Хляна Назарія Васильовича

     

 

4.Допустити до складання державної підсумкової атестації з історії України у форматі ЗНО учнів 11 класу згідно списку (за вибором випускника):

 

 

 

  1. Бонковського Дениса Михайловича

     

  2. Валько Юлію Олегівну

     

  3. Войтовича Ростислава Романовича

     

  4. Жука Миколу Вікторовича

     

  5. Ковпак Діану Петрівну

     

  6. Майстришин Олену Володимирівну

     

  7. Повар Христину Євгенівну

     

  8. Пришляка Василя Васильовича

     

  9. Сабат Вікторію Борисівну

     

  10. Савку Вікторію Андріївну

     

  11. Середу Олега-Володимира Ігоровича

     

  12. Уляновську Анастасію Олегівну

     

  13. Шатохіна Захарія Олександровича

     

 

5.Допустити до складання державної підсумкової атестації з англійської мови у навчальному закладі учнів 11 класу згідно списку:

 

 

 

  1. Бонковського Дениса Михайловича

     

  2. Бука  Назарія Ігоровича

     

  3. Валько Юлію Олегівну

     

  4. Войтовича Ростислава Романовича

     

  5. Гащука Маркіяна Мироновича

     

  6. Голибороду Сергія Ігоровича

     

  7. Жука Миколу Вікторовича

     

  8. Кадука Олега Романовича

     

  9. Ковпак Діану Петрівну

     

  10. Когута Юрія Тарасовича

     

  11. Лишака Віталія Андрійовича

     

  12. Лукащук Василину Богданівну

     

  13. Майстришин Олену Володимирівну

     

  14. Повар Христину Євгенівну

     

  15. Пришляка Василя Васильовича

     

  16. Сабат Вікторію Борисівну

     

  17. Савку Вікторію Андріївну

     

  18. Сало Діану Михайлівну

     

  19. Середу Олега-Володимира Ігоровича

     

  20. Уляновську Анастасію Олегівну

     

  21. Фікташа Ігора Богдановича

     

  22. Флисника  Тараса Богдановича

     

  23. Хляна Назарія Васильовича

     

  24. Шатохіна Захарія Олександровича

     

 

 

6. Заступнику директора з навчально-виховної роботи  Михайлишин О.З. даний наказ довести до відома усіх учнів та батьків.

 

 

 

7.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

                                                                       Директор школи                          М.Ліскевич - Карпа

 

 

 

З наказом ознайомлено:

 

 

                  Михайлишин О.З.

Категорія: Накази | Додав: (31.05.2016)
Переглядів: 1239