Головна » Статті » Накази

Про організацію уроків фізичної культури в школі

Відділ освіти

Яворівської райдержадміністрації

 

Івано – Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка

Яворівської районної ради Львівської області

 

Наказ

02.09.2016                                                                                                                    №01-05/

 

Про організацію уроків

фізичної культури в школі

           

            На виконання Закону України «Про фізичну культуру і спорт»,  наказу МОН України від 01.06.2010 року №521 "Про затвердження Правил безпеки під час проведення занять з фізичної культури" та з метою поліпшення організації навчально-виховного процесу на уроках фізичної культури, виконання правил техніки безпеки на уроках фізичної культури  та запобігання порушення внутрішкільного розпорядку під час їх проведення

 

НАКАЗУЮ :

           

1.Заступнику директора з навчально-виховної роботи Михайлишин О.З.:

1.1.Скласти та затвердити «Єдині вимоги» до учнів 5 – 11 класів та вчителів фізичної культури школи, ввести їх в дію з 05.09.2016 навчального року і забезпечувати систематичний контроль безумовного їх виконання учнями всіх класів школи та вчителями фізичної культури.

1.2.Підготувати на нараду за участю директора в березні 2017 довідку про виконання цього наказу.

 

2.Заступнику директора з навчально-виховної роботи Онипко Л.А.:

2.1.Скласти та затвердити «Єдині вимоги» до учнів 1-4 класів та вчителів, які викладають фізичну культуру в 1-4 класах, ввести їх в дію з 05.09.2016 навчального року і забезпечувати систематичний контроль безумовного їх виконання учнями всіх класів школи та вчителями фізичної культури.

2.2.Підготувати на нараду за участю директора в березні 2017 довідку про виконання цього наказу.

 

3. Покласти відповідальність за забезпечення учнів  спортивною формою на класні батьківські комітети та класних керівників.

                                           Визначити термін виконання цього пункту до 10 вересня 2016 року.

 

4. Виконання п. 8 „Єдиних вимог” щодо звільнення учнів від відвідування уроків фізичної культури покласти на класних керівників та вчителів фізичної культури.

 

5. Вчителям фізичної культури Малішевському Ю.П., Пучаку М.І., Фединяку І.Я., вчителям, які викладають фізичну культуру в 1-4 класах:

5.1.Подавати доповідні записки на ім’я директора школи про невмотивовану відсутність учнів на уроках.

5.2.Забезпечити неухильне виконання правил та додержання вимог техніки безпеки, охорони життя та охорони праці з обов’язковим проведенням усіх видів інструктажів протягом 2016/2017 навчального року з вихованцями під час навчального процесу, виховних позаурочних заходах, пов’язаних зі спортивною діяльністю, змаганнях поза межами закладу.

5.3.Допускати до занять фізичною культурою тільки тих учнів, що мають довідки з медичних установ про групу здоров’я учня.

5.4.Розподіляти індивідуальне навантаження для кожного учня згідно рекомендованих лікарями груп здоров’я.

5.5.При травмуванні чи забитті чи погіршенні стану здоров’я учня негайно попередити про цей випадок адміністрацію закладу та шкільну медичну сестру.

5.6. Нести персональну відповідальність за збереження життя та здоров’я учнів під час проведення фізичних вправ, уроків фізичної культури.

 

6.Класним керівникам забезпечити подання довідок про проходження учнями щорічного медичного огляду до адміністрації школи з висновком про стан здоров'я школярів та визначенням групи для занять фізичною культурою.

 

7.Довгострокове звільнення учнів від фізичної культури за станом здоров’я здійснювати тільки за наказом директора школи.

 

8.Даний наказ довести до відома вчителів на нараді при заступниках директора  Михайлишин О.З., Онипко Л.А.

  

До 05.09.2016

 

9.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи                М.Ліскевич – Карпа

 

    З наказом ознайомлено:

 

                           О.Михайлишин

                           Л.Онипко

                           І.Фединяк

                           Ю.Малішевський

                           М.Пучак

Категорія: Накази | Додав: (22.09.2016)
Переглядів: 678