Головна » Статті » Накази

Про підсумки проведення І етапу VІ Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Відділ освіти

Яворівської районної державної адміністрації

 

Івано – Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка

Яворівської районної ради Львівської області

Наказ

01.12.2015 №01-05/

Про підсумки проведення І етапу

VІ Міжнародного

мовно - літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка  

 

Відповідно до листа МОН України № 1/9-465 від 28.09.15 року, Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, на виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», наказу по школі «Про участь учнів школи в VІ Міжнародному мовно - літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»   від 26.09. 2015 № , з метою сприяння вихованню у школярів почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, формування готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини, повноправної і невіддільної від світового розвитку країни з 02.11 по 19.11 2015 відбувся перший етап конкурсу, в якому приймало участь 33 учні 5-11 класів. Журі конкурсу визначило таких переможців:

6Б клас – Вовк Вікторія – учитель Тлуста О.П.;

6А клас – Лагно Констянтин – учитель Мороз Т.О.;

7А клас – Дадак Тетяна , Гунька Софія – учитель Борис З.С.;

8В клас – Приставська Христина, Уляновська Богдана – учитель Марціняк Н.Р.;

9В клас – Вишинський Данило – учитель Волошин Н.М.;

10 клас – Рябошапка Вікторія – учитель Волошин Н.М.;

11 клас – Уляновська Анастасія, Лишак Віталій - учитель Борис З.С..

Виходячи з вищенаведеного,

 

НАКАЗУЮ: 

 

1. Оголосити подяку вчителям української мови та літератури Борис З.С., Марціняк Н.Р., Пиріг Л.М., Волошин Н.М. за організацію та проведення VІ Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка читців-декламаторів. 

 

2. Підсумки шкільного першого етапу VІ Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка читців-декламаторів обговорити на засіданні предметних комісій вчителів української мови та літератури 5-11 класів.

Згідно плану роботи

 

3. Заступнику директора з навчально – виховної роботи Михайлишин О.З. урочисто відзначити учнів – переможців І етапу VІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка на загальношкільній лінійці, нагородивши грамотами школи.

 

4. Учителям української мови та літератури надалі працювати на виявлення талановитих та здібних учнів школи.

Постійно

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи М.Ліскевич-Карпа

З наказом ознайомлено:

Михайлишин О.З.

Волошин Н.М.

Борис З.С.

Марціняк Н.Р.

Пиріг Л.М.

 


 

Категорія: Накази | Додав: (25.12.2015)
Переглядів: 265