Головна » Статті » Накази

Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014 -2015 навчальному році

Відділ освіти

Яворівської райдержадміністрації

 

Івано – Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка

Яворівської районної ради Львівської області

 

Наказ

22.12.2014                                                                                                                         №

                                                                                                                                                    

Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських

учнівських олімпіад з базових дисциплін у

2014 -2015 навчальному році

 

     Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056,  наказу Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації «Про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014-2015 навчальному році» від 01.09.2014 № 08-01/232, наказу відділу освіти Яворівської райдержадміністрації Про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014-2015 навчальному році» від 02.09.2014  № 02-02/188. З метою пошуку та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, в другому етапі взяло участь 25 учнів, що становить 6,7% від загальної кількості учнів школи.

      Слід відмітити окремих учнів, які досягнули найкращих результатів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

Уляновська Анастасія  10 клас  з української мови та літератури посіла ІІІ місце (37 балів) вчитель Борис З.С.,

Бойко Роксолана 8В клас з біології посіла ІІ місце (25,92 бали) вчитель Ольшанська О.Р.,

Рябошапка Вікторія 9В клас з біології посіла ІІ місце (29,75) вчитель Михайлишин О.З.,

Уляновська Анастасія  10 клас  з англійської мови посіла ІІ місце (48 балів) вчитель Самотея Н.А.

Бойко Роксолана 8В клас з географії посіла ІІ місце (25,5 балів) вчитель Кропельницька О.В.

Рябошапка Вікторія 9В клас з географіії посіла ІІІ місце (23 бали) вчитель Нечай М.І.,

Чепак Микола 11 клас з географії посів ІІ місце (31,5 балів) вчитель Нечай М.І.

 

   Інші учні досягнули наступних результатів:

Клас

Учень

Предмет

Ксть балів

Вчитель

Вишинський Данило

Історія

30,00

Дацко О.С.

Фолюш Олег

Англійська мова

26,00

Лозинський В.М.

Василишин Лілія

Укр. мова та літ.

24,50

Пиріг Л.М.

Горона Олена

Англійська мова

24,00

Самотня Н.А

Савка Олена

Укр. мова та літ.

23,00

Марціняк Н.Р.

Наконечна Марта

Основи хр.етики

22,50

Юзишин М.М.

Боянівська Олена

Основи хр.етики

20,00

Юзишин М.М.

10

Ковпак Діана

Історія

20,00

Довбій М.І.

11

Трач Оксана

Укр. мова та літ.

19,50

Мороз Т.О.

11

Калюжний Валерій

Біологія

17,65

Тиховська Д.І.

10

Лишак Віталій

Основи хр.етики

16,00

Юзишин М.М.

11

Трач Оксана

Англійська мова

16,00

Білоус О.М.

Крилошанська Соломія

Укр. мова та літ.

15,00

Волошин Н.М.

Андрущишин Анастасія

Історія

15,00

Рокошевська О.Б.

10

Валько Юлія

Біологія

14,40

Тиховська Д.І.

Дадак Мирон

Математика

14,00

Писко Н.Г.

11

Калюжний Валерій

Екологія

13,70

Тиховська Д.І.

10

Валько Юлія

Екологія

13,00

Тиховська Д.І.

11

Кульчицька Марія

Історія

11,00

Дацко О.С.

10

Валько Юлія

Хімія

11,00

Окулова О.В.

10

Лишак Віталій

Фізика

7,50

Дорожівський Ю.М.

Рябошапка Вікторія

Фізика

6,50

Дорожівський Ю.М.

Рибак Ірина

Хімія

6,50

Окулова О.В.

Савка Олена

Фізика

5,00

Дорожівський Ю.М.

Василишин Лілія

Математика

4,50

Буковинська Н.М.

Ясниська Юлія

Фізика

4,50

Ларкіна Л.І.

Савка Олена

Хімія

4,50

Окулова О.В.

11

Калюжний Валерій

Математика

4,00

Писко Н.Г.

Вишинський Данило

Хімія

3,75

Окулова О.В.

Новоставський Даниїл

Математика

3,00

Горонна С.Я.

Лозинська Марта

Математика

2,00

Волошин З.М.

10

Гащук Маркіян

Математика

2,00

Горонна С.Я.

11

Калюжний Валерій

Хімія

2,00

Окулова О.В.

11

Чепак Микола

Фізика

1,50

Ларкіна Л.І.

11

Литвиненко Володимир

інформатика

1,00

Сташко В.В.

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Заступнику директора з навчально – виховної роботи Михайлишин О.З.

1.1.Урочисто відзначити учнів – переможців ІІ туру Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014 – 2015 н.р. на загальношкільній лінійці, нагородивши грамотами школи.

20.01.2015

 1.2.Разом з вчителями предметниками проаналізувати результати ІІ етапу учнівських олімпіад з метою пошуку нових ефективних форм розвитку інтелектуальних і творчих можливостей учнів.

До 20.01.2015

2.3.Передбачити засоби морального й матеріального стимулювання учнів, переможців і призерів ІІ етапу олімпіад при визначенні персоналій для присудження нагород при проведенні екскурсій, шкільних свят тощо.

                                                                                                                                 Протягом року

3. Оголосити подяку вчителям за підготовку учнів до ІІ  туру Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014 – 2015 н.р. та досягнутих ними призових місць.

3.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

                                                     Директор школи                    М.Ліскевич – Карпа

           З наказом ознайомлено:

                          О.Михайлишин

 

 

Категорія: Накази | Додав: (06.02.2015)
Переглядів: 652