Головна » Статті » Накази

Про підсумки проведення тижня географії у школі 2014- 2015 н.р.

Відділ освіти

Яворівської райдержадміністрації

 

Івано Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка

Яворівської районної ради Львівської області

 

Наказ

 

19.05.2015        №01-05/87

 

Про підсумки проведення

тижня географії

у школі 2014- 2015 н.р.

 

Згідно плану роботи школи, з метою вивчення нових форм і методів роботи з дітьми, розвитку творчості учнів, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду підвищення професійного рівня та інтелектуального розвитку учнів та залучення учнів до позакласної роботи, з 20 квітня по 24 квітня у школі було проведено тиждень географії. Одним із шляхів підвищення інтересу учнів до вивчення географії є проведення предметного тижня. Всі заходи до тижня предмета сприяли розвитку пізнавальної діяльності учнів, екологічному, естетичному вихованню учнів, формуванню почуття любові до рідного краю, до відчуття причетності кожного учня за сталий розвиток. Під час його проведення учні збагатили знання, розширили свій кругозір, проявили ініціативу і самостійність. Методика проведення предметного тижня полягала в організації заходів, що носили інформаційний та змагальний характер. Було організовано і проведено вікторини, розгадування кросвордів, цікаві повідомлення, конкурси малюнків та міні-плакатів. Найулюбленіші заходи учнів – конкурси на визначення знавця географії в класах.

Вчителі географії Нечай М.І. та Кропельницька О. В. Завідія Н. Я. організували учнів на активну участь у всіх заходах. План заходів було доведено на загальношкільній лінійці.

Так вчитель географії Нечай М. І. провела у - 11 класі конкурс « Шлях до успіху » з метою виявлення знань географічної карти світу, сучасного розвитку географічної науки. Переможцями конкурсу стали Чепак М., Бучковський В., Литвиненко В.. У 8-их класах, вчителем Кропельницькою О.В.,було проведено конкурс знавців фізичної географії «Я люблю Україну». Де учні підготували розповіді про цікаві об’єкти України, природні явища на її території, а також презентації. Кращі знання виявили учні 8-В класу. У 9-х класах проведено конкурс знавців соціально – економічної географії.

Вчитель Нечай М.І. для учнів 7-А класу підготувала екологічний ранок: «Обіймемо землю красою й любов’ю». Учням 6-А класу, вчитель Кропельницька О.В. проводила гру – конкурс «Знавців загальної географії », під час якого дві команди класу «Говерла» та «Розточчя» виявили глибокі знання з вивчених тем, вміння логічно думати, дотепність і кмітливість. Спільно з науковим співробітником Яворівського національного природного парку Плесак С. М., учнями 7-А класу та вчителем географії було організовано екскурсію до печер в околицях Залісся. Учні ознайомилися з процесом утворення печер, діяльністю льодовика в нашій місцевості.

З метою екологічного виховання, учнів було залучено до участі в акції «Первоцвіти просять захисту». Вчитель географії Завідія Н. Я. провела конкурс плакатів на дану тему. Учні підготували реферати, легенди, презентації та малюнки. Кращі роботи відправлено на районний етап конкурсу.

Вчителі географії Кропельницька О. В. та образотворчого мистецтва Чепак Г. П., провели конкурс малюнків на тему: «Планета в небезпеці. Захистимо її». Цей захід проведено з метою формування в учнів екологічної культури, дотримання правил поведінки в природі, уміння жити в гармонії з нею. Найкращі роботи представили учні 7-В класу Гичка А., Козак Ю., 8-В класу Бойко Р., Верещак Ю.. Учні 10 класу брали участь у проведенні еколого - географічного заходу «Глобальні екологічні проблеми », з метою привернути увагу до проблеми охорони природи, розвивати почуття відповідального ставлення до неї, сприяти розвитку творчої особистості. Учні 6-10 класів брали активну участь у проведенні заходів до Дня Землі, озелененні довкілля. На завершення тижня було підведено підсумок роботи, активних учасників відзначено дипломами, призами. Знавцями географії у 2014-2015 н. р. визнано Чепака М. (11 кл.), Лишака В. (10кл.), Рябошапку В. (9 кл. ), Бойко Р. (8 кл.).

Виходячи з вищесказаного

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Керівнику предметної комісії вчителів географії Нечай М.І.:

1.1.На засіданні предметної комісії розглянути питання щодо якості проведення предметного тижня та усунення недоліків, які були допущені під час його проведення.

 

2.Бібліотекарю Пенко У.М.:

2.1.Періодично готувати виставку методичної фахової літератури відповідно графіку проведення предметних тижнів.

 

3.Заступнику директора з навчально – виховної роботи Михайлишин О.З.:

3.1Систематично здійснювати контрольно-діагностичну роботу за проведенням предметних тижнів, з метою виявлення обдарованих учнів.

3.2 У травні 2015 року провести підсумки проведення тижнів предметів у школі.

 

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи М. Ліскевич - Карпа

 

З наказом ознайомлено:

 

Михайлишин О.З.

Нечай М.І.

Пенко У.М.

 

 

 

 

 

Категорія: Накази | Додав: (19.05.2015)
Переглядів: 3505