Головна » Статті » Накази

Про підсумки проведення Тижня історії у школі

Відділ освіти

Яворівської райдержадміністрації
 

Івано Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка

Яворівської районної ради Львівської області
 

Наказ
 

30.03.2015                     №01-05/58


 

Про підсумки проведення

Тижня історії у школі


 

Згідно плану роботи школи, з метою вивчення нових форм і методів роботи з дітьми, підвищення професійного рівня та інтелектуального розвитку учнів та залучення учнів до позакласної роботи впродовж 16 – 21.02.15 був проведений Тиждень історії.

Під час проведення тижня предмету вчителі демонстрували свою концепцію, авторську майстерність у проведенні позакласної роботи, яка активізувала навчально - пізнавальну діяльність учнів.

Тиждень предмету історії було розпочато проведенням історико-літературної композиції «А.Шептицький – духовний титан християнської церкви», присвяченій 150 річниці з дня народження Владики. Вчитель історії Дацко О.С. разом з учнями 8В класу донесли до учасників заходу біографію митрополита, розкрили діяльність духовного отця в роки становлення української державності, прочитали вірші про нього.

Заздалегідь було оголошено конкурс плаката «Небесна сотня Майдану» до річниці трагічних подій на Майдані у Києві 2014 р. Обраний оргкомітет визначив кращі роботи учнів, а саме: 6А ; 7В; 8Б; 10 класи. Конкурс малюнка воїну АТО «Слава героям!» був проведений у 5-хкласах (класні керівники Сташко В.В., Волошин З.М.), в якому взяли участь всі учні класів. Малюнки передані через волонтерів на місце бойових дій.

Учні 10 класу (вчитель історії Довбій М.) підготували та провели історичний марафон «Жінки України в історичному гендерному вимірі всесвітньої історії». Когут Ю., Флисник Т., Майстришин О., Лишак В., Гащук М. не тільки підготували цікаві виступи, але і зробили презентацію фотодокументів історичних портретів кращих дочок українського народу.

Вчителі основ християнської етики Юзишин М.М. та історії Дацко О.С. присвятили свій захід 200 - тій річниці духовного наставника, письменника, композитора М.Вербицького. Учні 9-х класів активно читали поезії, співали пісні. Учні 6-7 класів, вчителі Дацко О.С., Лянськорунська О.Г. брали активну участь в історичних іграх, змаганнях як знавці історії.

Завершила роботу предметного тижня історична сторінка «Героїчна доба українського козацтва», яка була підготовлена учнями 8 класів (вч. Довбій М.І.).

Виходячи з вищесказаного


 

НАКАЗУЮ:


 

  1. Керівнику предметної комісії вчителів історії Довбій М.І.:

    1. На засіданні предметної комісії розглянути питання щодо якості проведення предметного тижня та пропозицій щодо нових форм та методів його проведення у наступному навчальному році.

Згідно плану роботи

  1. Бібліотекарю Пенко У.М.:

2.1 Періодично готувати виставку методичної фахової літератури відповідно графіку проведення предметних тижнів.


 

  1. Заступнику директора Михайлишин О.З.:

3.1 Систематично здійснювати контрольно - діагностичну роботу за проведенням предметних тижнів, з метою виявлення обдарованих учнів.

3.2 У травні 2015 року провести підсумки проведення тижнів предметів у школі.

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


 

Директор школи М. Ліскевич - Карпа


 

З наказом ознайомлено:


 

Михайлишин О.З.


 

Довбій М.І.


 

Пенко У.М.

 


 

Категорія: Накази | Додав: (03.04.2015)
Переглядів: 3801