Головна » Статті » Накази

Про підсумки проведення тижня предмету трудового навчання у школі 2014- 2015 н.р.

Відділ освіти

Яворівської райдержадміністрації

 

Івано Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка

Яворівської районної ради Львівської області

 

Наказ

 

19.04.2015              №01-05/86

 

Про підсумки проведення

тижня предмету трудового навчання

у школі 2014- 2015 н.р.

 

Згідно плану роботи школи, з метою вивчення нових форм і методів роботи з дітьми, розвитку творчості учнів, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду підвищення професійного рівня та інтелектуального розвитку учнів та залучення учнів до позакласної роботи, з 1 по 9 квітня 2015 року був проведений тематичний предметний тиждень з трудового навчання.

Складовими предметного тижня трудового навчання були:  оформлення динамічних інформаційних висловів про значення праці в житті людини, підготовленні учнями старших класів (9-11 класи), проведені у 5-х,6-х класах бесіди про значення праці в житті людини, виставка дитячих робіт з технологій та трудового навчання в кабінеті трудового навчання, майстер-клас «Писанкарство в Україні», вчителем образотворчого мистецтва Чепак Г.П. для учнів 6-А,Б класів на уроках трудового навчання, випущений фотоколаж про трудову діяльність учнів на уроках трудового навчання. На завершення предметного тижня з трудового навчання вчителі Кучма С.С. та Шпінь Л.Я. провели конкурс знавців трудового навчання для 7-8-х класів де учні розгадували кросворди з предмнту трудового навчання.

Вчителі Кучма С.С., Шпінь Л.Я. при проведенні заходів застосували різні засоби, форми, методи для творчого розвитку школярів, підтримки їхніх особистих нахилів та здібностей, на основі психологічних та дидактичних принципів навчання.

Виходячи з вище сказаного

НАКАЗУЮ:

 

1.Керівнику предметної комісії вчителів трудового навчання Кучмі С.С.:

1.1.На засіданні предметної комісії розглянути питання щодо якості проведення предметного тижня та усунення недоліків, які були допущені під час його проведення.

2.Завідувачу бібліотекою Пенко У.М

2.1.Періодично готувати виставку методичної фахової літератури відповідно графіку проведення предметних тижнів.

3.Заступнику директора з навчально – виховної роботи Михайлишин О.З.:

3.1.Систематично здійснювати контрольно-діагностичну роботу за проведенням предметних тижнів з метою виявлення обдарованих учнів.

3.2.У травні 2015 року провести підсумки проведення тижнів предметів у школі.

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи М. Ліскевич - Карпа

 

З наказом ознайомлено:

 

Михайлишин О.З.

Кучма С.С.

Пенко У.М.

 

 

 

 

 

Категорія: Накази | Додав: (19.05.2015)
Переглядів: 3874