Головна » Статті » Накази

Про підсумки роботи гуртків «Весела палітра», «Зроби світ навколо себе прекрасним»

 

Відділ освіти

Яворівської райдержадміністрації

Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка

Яворівської районної ради львівської області

 

Наказ

 

25.11.2016                                                                                                             №01-06/


   Про підсумки роботи  гуртків

«Весела палітра», «Зроби світ навколо себе

прекрасним»


       Відповідно до річного плану роботи школи заступником директора з навчально-виховної роботи Шаблінським І.М. проводилось вивчення роботи гуртків «Весела палітра» - керівник Чепак Г.П. та «Зроби світ прекрасним» - керівник Шпінь Л.Я. з метою оцінки її ефективності та впливу на розвиток творчого потенціалу учнів.  Перевірялися питання охоплення учнів позаурочною діяльністю, активність їх під час проведення занять, результативність роботи гуртків (проведення виставок, участь в оглядах, творчих звітах).

   Основними напрямками роботи   гуртків є  закріплення, збагачення та поглиблення  знань,  набутих   дітьми  у процесі навчання  розширення    загальноосвітнього кругозору, формування  інтересів до різних галузей науки, техніки, мистецтва,  виявлення  і розвиток індивідуальних  творчих   здібностей та нахилів. Керівниками гуртків ведеться  системна та послідовна робота щодо ведення  документації.

   Під час перевірки відвідано заняття, перевірено плани гурткових  занять, журнали, в яких фіксується облік проведених занять, проведено співбесіди з  учнями.

  Педагоги  Чепак Г.М. та Шпінь Л.Я. мають змогу більш ефективно працювати як з обдарованими дітьми, так і з тими учнями, яким важко засвоїти навчальний матеріал на уроках.

   На заняттях гуртка «Весела палітра» з образотворчого мистецтва учні навчаються основам рисунка, живопису, кольоровознавства, графіки, переосмислювати його, створювати образ, відтворювати асоціації, передавати відчуття особистого бачення проблем та ситуацій. Учні використовують навички малювання олівцем, пензлем.

   На заняттях гуртка учні оглядають твори (репродукції) світового мистецтва: живопису, архітектури, графіки, скульптури. Під час екскурсій ознайомлюються з творчістю учнів та майстрів Івано-Франківського СХПТУ № 14. Гуртківці ознайомлюються з творами декоративно-ужиткового мистецтва, різними вишивальними техніками різьби, плетіння, ковальством.

  Гуртківці гуртка «Зроби світ навколо себе прекрасним» сформовані на основі учнів 5-6 класів. Діти із задоволенням займаються в гуртку. Особливо до подоби їм тема «Ізонитка». В цій техніці вони вишивали на комп’ютерних  дисках, фанері і картоні. Учні навчилися заповнювати ниткою коло, кут, дугу. На даний час готують Новорічні та Різдв’яні листівки.  Вчаться вишивати стрічками, в'язати гачком, робити невеличкі вироби з бісеру та працювати в техніці «квілінг». Основною метою керівника гуртка є активізація пізнавальної й творчої діяльності, підготовка до самостійного життя в сучасному світі і подальшому професійному само визнанні.  

   Керівники гуртків Шпінь Л.я. та Чепак Г.П. вчать учнів свідомо ставитися до власної та безпеки оточуючих. У діяльності гуртка використовуються  принципи цілеспрямованості, послідовності, індивідуальності. Учні гуртка на заняттях узагальнювали знання про вплив різних факторів на здоров’я, правила особистої гігієни та безпеки. 

   Гуртківці  неодноразово ставали призерами та переможцями різноманітних районних конкурсів та фестивалів, беруть  активну участь у загально - селищних  заходах.  

   На заняттях   керівники гуртків розвивають  творчі здібності учнів, вміло поєднують теми занять із життям, власним досвідом.

   На підставі вище викладеного

 

НАКАЗУЮ:

 

1..Керівникам гуртків Чепак Г.П., Шпінь Л.Я.:

1.1. Постійно вдосконалювати систему гурткової роботи на  заняттях, знаходити нові форми роботи з гуртківцями.

1.2. До гурткової роботи активно залучити учнів із соціально-незахищених сімей та    дітей, які потребують особливої уваги з боку вчителів.

Постійно

1.3. Постійно  оновлювати діючу виставку робіт гуртківців; оформити стенди – реклами.

 

2.Педагогу – організатору Овчаренко М.І.:

2.1.Провести в школі  творчий вечір – презентацію робіт гуртківців школи  «Наша школа має таланти»

До 26.12.2016

  

 3.Контроль за виконанням даного наказу  покласти на заступника директора  з навчально- виховної роботи  Шаблінського І.М.

 

                                              Директор школи                             М.Ліскевич-Карпа

 

З наказом ознайомлено:

 

                         І.Шаблінський

 

                         Г.Чепак

 

                         Л.Шпінь

 

                         М.Овчаренко
 

Категорія: Накази | Додав: (05.12.2016)
Переглядів: 348