Головна » Статті » Накази

Про підсумки роботи шкільного музею Івана Франка за 2014-2015 навчальний рік

Відділ освіти

Яворівської райдержадміністрації

 

Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка

Яворівської районної ради Львівської області

 

Наказ

 

10.06.2015 № 01-05/106

 

Про підсумки роботи шкільного музею

Івана Франка за 2014-2015 навчальний рік

 

Шкільний музей імені Івана Франка є осередком освіти й виховання, який сприяє формуванню в мо­лодого покоління національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу, забезпеченню духовної єдності поколінь і призначений для вивчення, збе­реження та використання пам'яток природи, матері­альної й духовної культури.

Шкільний музей створений у школі учнями та педагогами школи .

Шкільний музей Івана Франка у своїй діяльності керується Законом України «Про музеї та музейну справу», норматив­ними документами Міністерства освіти України, Мі­ністерства культури і мистецтв України та власним Положенням про музей.

Протягом 2014-2015 навчального року шкільним музеєм проведена значна робота, а саме:

  • організовувалась навчально-виховна діяльність згідно з те­матикою музею;

  • проведено свято до річниці Івана Франка з вчителями української мови та літератури ;

  • з учнями школи проведена екскурсія в національний парк «Яворівський» під девізом «Стежками Івана Франка»;

  • організовано екскурсії у шкільний музей І.Франка для гостей нашого району, області та учнів 1-11 класів, приурочені вивченню життєвого і творчого шляху І.Франка;

  • поповнено музей учнівськими виробами, аплікаціями, вишивками, різьбою по дереву;

  • проведено планові екскурсії для дітей та вчителів дочірніх шкіл;

  • активна участь шкільного музею у святкуванні річниці УПА, ЗУНР, Дня Соборності України під девізом: «22 січня 1919 р. – урочисте оголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР – визначальний день в історії України.»;

  • участь шкільного музею у святкуванні пам’яті Героїв Крут ;

  • керівником музею на добровільні основі Тиховським Л.Л. підготовлено виступ на тему: «Іван Франко про Лесю Українку» (до Дня народження Л.Українки);

  • для учнів та педагогів школи Тиховським Л.Л. проведено конференцію на тему: «Оцінка І.Франком творчості Великого Кобзаря Т.Г. Шевченка (до народження українського генія).

28-29.04.2015р. у ДНЗ «Художньому професійно-технічному училищі ім. Й.П.Станька.» смт. Івано-Франкове відбувся ІІ(обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Львівщини з професії штукатур.

Його учасники представляли 18 навчальних закладів. Івано-Франківська ЗОШ підтримує тісні зв’язки з місцевим професійно-технічним училищем, і тому керівники семінару виявили бажання показати гостям елементи цієї співпраці.

Гостинно відкрив двері музею І.Я.Франка його завідувач Тиховський Л.Л., який наголосив, що музей є справжньою інформаційною зброєю та осередком, де здійснюється виховання учнівської молоді в дусі патріотизму та любові до Незалежної України, відданості ідеям справедливості, мужності, великої шани до рідного краю, зокрема до героїв України,які загинули в боротьбі за Соборність. Підкреслив, що ми великий народ, який зобов`язаний підтримувати один одного, і не забувати, що у нас одна Батьківщина – як мама, як правда, як добро.

Слово мав головний спеціаліст управління профтехосвіти кординаційної діяльності вищих навчальних закладів освіти і науки ЛОДА Матвіїв І.І., який від імені усіх учасників семінару щиро подякував господарям навчального закладу за теплий прийом.

Плесак С.М. – заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Художнього професійно-технічного училища ім. Й.П.Станька.» смт. Івано-Франкове написала у «Книгу відгуків» слова подяки за екскурсію в музеї Франка та найщиріші побажання на подальшу плідну працю на освітянській ниві.

Виходячи з вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

 

1.Роботу шкільного музею Івана Франка вважати задовільною.

 

2.Завідуючому шкільного музею І.Франка Шаблінському І.М. та керівнику музею на добровільній основі Тиховському Л.Л.:

2.1. Узагальнити досвід роботи шкільного музею щодо вивчення творчості великого Каменяра по формуванню загальнокультурних та національних цінностей .

2.2. Продовжувати роботу шкільного музею в напрямках патріотичного, національного і духовного виховання учнівської молоді.

2.3.Спрямовувати матеріали пошукової та краєзнавчої роботи «Мій рідний край – моя земля» на створення і поповнення шкільного музею учнівськими виробами.

2.4.Протягом навчального року організувати шкільну виставку пошукових матеріалів, презентацій творчості Івана Франка та створити електронний варіант.

 

3. Контроль за виконання даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи: М.Ліскевич-Карпа

 

 

З наказом ознайомлено:

 

І.Шаблінський

 

Л.Тиховський (за згодою)

Категорія: Накази | Додав: (17.06.2015)
Переглядів: 543