Головна » Статті » Накази

Про підсумки виховної роботи за І семестр 2014-2015 н.р.

Відділ освіти                                                                                                                        

Яворівської райдержадміністрації

Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.Франка

Яворівської районної ради Львівської області

 

Наказ

 

30.12.2014                                                                                                  №01-05/350

                                                                                  

Про підсумки виховної роботи

 за І семестр 2014-2015 н.р.

 

       Останні події у світі й, особливо, в Україні диктують нові вимоги щодо навчання та виховання дітей.  Пріоритетними у виховному процесі стають національні та патріотичні мотиви. Лейтмотивом урочних та позаурочних форм роботи звучить любов до України, самовідданість і патріотизм її захисників, активна громадянська позиція українців, особиста відповідальність за долю держави.  Фундаментом формування у школярів сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності і звитяги, виявлених нинішніми захисниками Батьківщини, на героїці сучасної боротьби за незалежність і цілісність держави є уроки Мужності, які впродовж семестру сплановано та проведено виховниками школи у формі зустрічі з учасниками бойових дій, волонтерами,  відвідання військовослужбовців, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань в рамках проведення заходів антитерористичної операції та проходять реабілітацію, написання листів до вояків у рамках Всеукраїнської акції «Лист пораненому».  13 вересня 2014 року учні 10 та 11 класів разом зі своїми наставниками – класними керівниками Борис З.С. (10-клас), Нечай М.І. (11- клас), педагогом – організатором Овчаренко М.І., заступником директора з навчально – виховної роботи Шаблінським І.М., директором школи Ліскевич – Карпою М.Р. взяли участь у вшануванні полеглих у роки Першої світової війни, тлінні останки яких покояться на меморіальному військовому цвинтарі полеглих біля Івано – Франкового, та перепохованні віднайдених у Жидачівському та Перемишлянському районах решток кількох вояків - тірольців. Заходи продовжилися в адміністративному будинку Яворівського НПП. Школярі вручили гостям з Австрії пам’ятні подарунки (світлини, відзнімковані під час відкриття і освячення меморіального комплексу у вересні 2012 року), а класний керівник 11-А класу Нечай Марія Іванівна розповіла про участь учнів школи в догляді за меморіальним комплексом та провела паралелі між історичним минулим та історичним сьогоденням. Говорячи про минуле, усі учасники конференції з відчаєм говорили про людські втрати, які несе війна в Україні та про те, що окремі особи не взяли жодних уроків з трагічного минулого Європи.

   «На жаль, у світі далі панує неспокій, тривають військові конфлікти, гинуть безневинні. 2014 рік приніс війну і в Україну. У московських керманичів загострилися рецидиви хронічної імперської хвороби, через яку нині триває окупація російськими військами південно – східних областей нашої держави…». З болем говорив про події в Україні голова федерального департаменту австрійської організації «Чорний хрест» Герман Хоттер, висловивши сподівання, що конфлікт врегулюється і в Україні знову запанує мир.

   Вшанувати полеглих прибула делегація з Відня (Австрія), зокрема, представники федеральної землі Тіроль (Австрія) та меморіальної організації «Чорний хрест», а також гості зі Львова, Жовкви, районна та місцева влада.  Вже протягом декількох місяців в Україні триває акція «Напиши листа українському солдату!». Багато щирих дитячих послань линуть на Схід України, а скільки пар очей вдивляються в несміливі дитячі рядочки, які несуть їм віру в те, що їх турбота необхідна. Долучитися до цієї акції мали змогу й учні Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка. Пропозицію написати листа солдату, який охороняє наш спокій, який оберігає добробут родин і воює за єдність нашої країни прийняли всі. І відразу перейнялися написанням листів. Старшокласники могли вільно висловити значимість подвигу кожного солдата, а молодшим--легше було зобразити все на малюнку.

   Щоб підняти бойовий дух військовим, написали щирі та зворушливі слова, про те, що ми всі віримо у краще, що хвилюємось і вболіваємо, аби вони могли повернутися чим скоріше додому цілими і неушкодженими. Ніхто не малював війну. Діти хочуть МИРУ! Всі листи зворушливі, пройняті любов’ю та турботою, гордістю та вдячністю за подвиги українських солдаті Класні  керівники М.Ткачик, Волошин З.М., Завідія Н.Я.,Юзишин М.М. та багато інших передали всі листи воїнам ЗСУ ,які нещодавно відправились у зону АТО на сході України.  Тож хай ці сонячні малюнки стануть надійними оберегами для всіх тих, хто захищає нашу країну у такі непрості часи…  І в кожному прохання: «Поверніться живими!».Учні 5-их класів школи не змогли залишитись байдужими і з радістю приєдналися до акції «Зігрій солдата, зроби листівку або напиши листа!»

   Під час вивчення теми з трудового навчання «Оздоблення виробів аплікацією» учні 5-их класів під керівництвом вчителя Шпінь Людмили Ярославівни самостійно розробили малюнок і виготовили патріотичні аплікації для бійців АТО.

   Свої листівки вони передали адміністрації школи, яка в свою чергу доставить їх через волонтерів в зону АТО.   14 жовтня 2014 року учні та педагоги Івано-Франківської ЗОШ І –ІІІ ст імені Івана Франка разом із громадськістю селища урочистою ходою з національними прапорами відзначили 72-річницю УПА коло братської могили замордованих у більшовицьких катівнях людей. Учасники заходу вшанували пам'ять не лише воїнів УПА , а й героїв Небесної Сотні. Розпочали захід панахидою отець Володимир настоятель храму святого Володимира, та отець Іван настоятель храму Зіслання Святого Духа .  Перед учасниками виступив селищний голова Семеряк І.І. , який висловив подяку усім присутнім односельчанам та дітям за високу громадську патріотичну свідомість вшанування памяті загиблих, та подяку усім жителям селища за підтримку учасників АТО. Вчитель історії Довбій М.І. розповіла про страшні події того часу, про закатованих односельчан. Учні школи під керівництвом вчителя української мови та літератури Борис З.С. підготували виступ. Також своїм гучним мелодійним співом патріотичних пісень , які здіймалися високо над лісами Розточчя учасників чарував селищний хор.

    17 жовтня 2014 року в Івано-Франківській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.Франка з метою розвитку військово-патріотичного виховання, спортивної підготовки дітей, умінь та навичок, необхідних майбутньому захиснику Вітчизни, почуття гордості за історичне минуле українського народу, пройшов традиційний конкурс-огляд козацького строю та пісні «Козацькі забави» серед учнів 5-11 класів.  На шкільне свято завітав випускник нашої школи , учасник АТО на сході України старший лейтенант запасу Боянівський Андрій, який побажав нашим учням міцного здоров’я, національно-патріотичного духу та добрих успіхів у навчанні. Для учнів 5-11 класів «Козацькі забави» є традиційним, і тому вони вивчили більше пісень, старанніше шикуються та злагодженіше  рухаються в строю.

  А п’ятикласники, які вперше брали участь у такому конкурсі, з гордістю відчували себе рівними серед старших. Журі конкурсу вирішило подякувати всім класним колективам за старанність, за дружність, за чудові дзвінкі голоси та визначило переможців.

15 жовтня 2014р. учні 4-В класу та їхні батьки разом із класним керівником Яхницькою Марією Павлівною організували і провели благодійну акцію-ярмарку, на якій продавали солодощі та різні смаколики. За одну перерву розійшлося все на "ура" та ще й забракло.

Усі зібрані кошти, гостинці, малюнки, листи були завезені у Львівський військовий госпіталь для поранених воїнів АТО.   В Івано-Франківській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І. Франка класним керівником 5-В класу Волошин Зоряною Михайлівною та вчителем історії Дацко Оксаною Степанівною було проведено виховний захід на тему «Листопадовий Чин – 96 років від дня проголошення ЗУНР».  У своєму виступі вчитель відтворила  пам`ятні сторінки історії виникнення ЗУНР, учні мали змогу переглянути відео, та прослухати пісні. «Історія ЗУНР показує наскільки глибоким було прагнення  українців  на той конкретний історичний період до своєї державності. Уроки ЗУНР краще дають зрозуміти  нам сучасне України», – підкреслила  З. Волошин.  Метою цієї виховного заходу було виховувати особистість громадянина-патріота, здатну приймати важливі рішення, відповідати за свої вчинки, відчувати прекрасне, цінувати минуле, творити та надихати на творчість інших.

 Відповідно до наказу відділу освіти Яворівської РДА від 17.11.2014 року № 02-02/253 « Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів, наказу директора школи від 18.11.2014 року № 245 «Про відзначення Дня пам’яті жерт голодоморів у Івано-Франківській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.Франка» у школі проведено ряд заходів щодо вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні.   Класними керівниками 1-11 класів проведені години спілкування, бесіди на тему «Жертви голодоморів», «Уроки пам’яті». У шкільній бібліотеці організована літературно-журнальна виставка на тему «Голгофа голодної смерті».  Учителями образотворчого мистецтва проведена виставка дитячих малюнків та плакатів „ Голодомор 1932-1933 років. Україна пам’ятає”. 22 листопада 2014 року проведена акція «Засвіти свічку».

   Члени учнівського Братства під керівництвом педагога організатора школи Овчаренко М.І. провели акцію «Незабудки пам’яті». Педагогічний та учнівські колективи брали активну участь у загальноселишних заходах щодо Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів.

Протягом 21-24 листопада 2014 року в нашій школі відбувалися години спілкування присвячені дню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. У 5 – в, 9 – а, 6 – а класах, під керівництвом вчительки історії Дацко О. С. пройшли «Уроки пам’яті».

   Уроки пам’яті були проведенні з метою ознайомлення сучасної молоді з трагічним минулим нашого народу; вчити їх бережно ставитися до історії своєї країни, розкривати її як білі, так і чорні сторінки; виховувати здатність кожної дитини на скорботу і пам’ять про мільйони невинно загублених життів, а також розвивати в учнів особистісні риси громадянина України, патріотизм.

   Під час виховних заходів старшокласники розповідали про важкі 1932-1933 рр. учням 5 класу. Діти з сумом слухали і переглядали презентацію про ті події. Учні 6 класу продекламували вірші про голодні 1932-1933 роки.

   На закінчення виховної години було запалено свічки та вшановано хвилиною мовчання жертв сталінського голодомору. Хай для всіх нас ця хвилина скор¬боти стане актом поминання і перестороги. Хай подібне не повториться ніколи. 28 листопада 2014 року силами Івано – Франківської ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка та місцевого СХПТУ №14 було організовано та проведено спільне віче, приурочене річниці Революції Гідності та вшануванню пам’яті жертв геноциду Українського народу   1932-1933 років, голодоморів  1921-1922,  1946-1947 років.

   Урочистою ходою учні та вчителі школи з національною символікою, виконуючи патріотичні пісні, вирушили на центральну площу селища, де були учасниками віче.

 11-12 жовтня цього року делегація у складі учнів, батьків та учителів Івано - Франківської ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка за сприяння голови селищної ради смт. Івано – Франкове Семеряка І.І. побувала у РП. Під час візиту було відвіданогміну Цішанів й Звєжинець. Першим місцем зупинки (після численних пригод на митному переході Будомєж - Грушів) стало місто Цішанів, яке належить до ЛюбачівськогоповітуПідкарпатського воєводства. Населення містечка – близько 2000 чоловік. Засноване у 1590 році. Скрізь - відчуття чистоти, охайності, впорядкованості, компактності. Ми ж прямуємо до місцевої школи, де нас гостинно зустрічає директор школи п.Мажена Вілюс та заступник бурмістра містечка Януш Мазурек. Після смачного обіду - екскурсія школою. Було оглянуто навчальні кабінети, спортивний та тренажерний зали, численні спортивні майданчики, шкільний ботанічний та зоологічний (макети звірів на зеленій пришкільній галявині) парки, розказано про специфіку шкільної освіти в РП. Наші перші враження?! Захват від побаченого – бездоганний євроремонт, багатюща матеріальна база (практично у кожному класі – «плазми», мультимедійні установки, інтерактивні дошки; декілька комп’ютерних класів (здебільшого – ноутбуки); у кожному навчальному приміщенні - санітарні кутки, фільтри для питної води, вогнегасники тощо), ігрові куточки для малюків… І, водночас, гордість за наших учителів та директорів, які на ентузіазмі, власній ініціативі вміло співпрацюють з батьківською громадськістю, меценатами, залучаючи кошти для зміцнення й збагачення матеріально – технічної бази шкіл. В усьому у школі (правильніше сказати, у системі польської шкільної освіти) відчутно турботу про учня та учителя (електронний адміністративний документообіг, єдиний віртуальний простір для учнів, вчителів та батьків для регулювання відносин між людьми, задіяних у житті школи – мається на увазі електронні журнали та щоденники - доступ до яких здійснюється лише за спеціальним кодом, отриманим в освітній установі, по два комплекти підручників для школярів – домашній і шкільний тощо) й акцент на здоров’язберігаючих факторах. Майданчик для міні-футболу, волейбольний та баскетбольний майданчики, скейт – майданчик, стадіон і … ковзанка з амфітеатром (це у сільській місцевості).

   Виховна робота у школі проводиться за такими напрямками: громадянське, родинно-сімейне, військово-патріотичне, трудове, художньо-естетичне, моральне, екологічне виховання. Формування здорового способу життя, превентивне виховання, сприяння творчому розвитку особистості. Робота планувалась та проводилась разом з психологом та соціальним педагогом з урахуванням вікових особливостей учнів. Проведена значна військово-патріотична робота. .Правовиховній  роботі школа приділяє велику увагу. Робота проводиться у двох напрямках : просвітницькому та профілактичному. В просвітницькій роботі  допомагають учні 11- х класів. Вони виступають перед учнями молодшого та середнього віку, роз’яснюючи дітям їхні права та обов’язки . У 5- х класах проведено диспут « Що таке закон».(вч.історії Дацко О.С.) Доброю традицією стало проведення місячника «Закон і ми» та проведення правових брейн-рингів серед учнів 10-11- х класів.(вч.історії Довбій М.І., педагог організатор Овчаренко М.І.) Не залишаються поза увагою діти, які складають так звану групу ризику. З ними постійно працюють психолог та соціальний педагог, ці діти залучаються до роботи гуртків та  в спортивні секції. З підлітками постійно працює діюча Рада профілактики. На базі шкільної бібліотеки постійно влаштовуються виставки на правову тематику. У напрямку родинно-сімейного виховання робота спрямована на пошук максимальної взаємодії між батьками та вчителями. На години спілкування запрошуються батьки, де вони розповідають про професію, захоплення. Готуючись до таких уроків учні ретельно вивчають свій родовід. Доброю традицією стало проведення годин спілкування: «Традиції моєї сім’ї»(кл.кер.Кучма О.С- 7-Б кл..), «Шануймо батьків своїх»(кл.кер.Яхницька М.П.- 4-В кл.)., «Тепло рідного дому»(кл.кер.Ольшанська О.Р. 8-Б кл.), «Моральний клімат у сім’ї»(кл.кер.Завідія Н.Я. – 6-В кл.).  Екологічне виховання в школі проводиться під час уроків біології та в позакласній роботі. Завдяки турботам учителів біології проведено озеленення території школи, посадка лісу. Учні 7-9 класів висловлюють своє ставлення до природи, до навколишнього середовища в творах-роздумах «Ялинка у нашому  будинку, чи можна її замінити?», «Рослинний світ нашої планети». Ставлення гармонійно розвинутої особистості неможливе без фізичного виховання. Тому для наших учнів створено групу з волейболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу. Вже стало традицією проведення турнірів з баскетболу, футболу між командами учнів та вчителів школи. Діти постійно беруть у районних та в обласних змаганнях ДЮП, ЮІР, туристичних змаганнях та у  військово-патріотичній грі «Джура»(«Сокіл»). Велика увага приділяється пропаганді здорового способу життя. Класними керівниками у грудні проведено цикл бесід: «Ще раз про СНІД»(кл.керВолошин Н.М.- 9-Б кл.), «Що необхідно знати про ВІЛ та СНІД»( кл.кер Білоус О.М. 9-А кл.). Виховання передбачає глибоке розуміння вихователем природи вихованців, їх індивідуальних рис і можливостей, поваги до особистості дитини, турботі про її гармонійний розвиток, встановлення взаємин співробітництва у навчально-виховному процесі. Саме на вирішення цих проблем спрямована робота виховної системи школи, в якій важливою ланкою є організація  контролю та керівництва (наради, накази, засідання педрад, тощо). У становленні системи виховної роботи важлива роль відводиться   методичній роботі, в якій значну роль відіграють класні керівники. В рамках даного напрямку роботи в школі протягом І семестру проведено два засідання методичних об’єднань класних керівників(кер.метод.об. кл.керівників Мороз Т.О.), на яких розглянуто питання аналізу виховної роботи за попередній навчальний рік, ознайомлено з програмою виховання дітей та учнівської молоді в Україні, сплановано основні виховні заходи, проведено обмін досвідом щодо формування успішної особистості; відбулися два  семінари – практикуми на тему: тренінг «Я роблю зауваження» (жовтень 2014 р.) та «Заняття, яке треба прожити» (індивідуальний розвиток підлітків після уроків) (практ. психолог Ізб’янська С.А.), індивідуальні консультації, які були спрямовані на розвиток творчого підходу класного керівника до своїх обов’язків, використання в роботі інноваційних виховних технологій,   розвиток художньо - естетичного виховання, впровадження в практику роботи принципів безконфліктного спілкування, подолання жорстокого  поводження з дітьми. Працюючи над вирішенням виховної проблеми школи «Формування навичок самоврядування, соціальної активності та соціальної відповідальності у процесі практичної громадської діяльності школярів та з метою реалізації багатовекторного проекту «Модернізація змісту виховної роботи, орієнтація на системний розвиток рівного доступу до якісної освіти » була розроблена виховна програма, яка охопила практично всі напрямки виховної діяльності. «Національна веселка» (1-4 класи), «Ми - однокласники» (5 кл.), «Ми разом!» (6 кл.), «Твоє життя – твій вибір» (7 кл.), «Я - особистість» (8 кл.), «Знайди себе» (9-10 кл.).   Учні школи стали переможцями у районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу П.Яцика та ім. Т.Шевченка.   На рівні школи були проведені святкові програми: «Посвята у першокласники» (кл.кер. Кульчицька О.Р.,Косач І.В.,Яремин С.А.) ),свято св. Миколая (кл.кер. Кухар І.І., Вельган Н.Д., Самотій О.Б.,Косач І.В., Занік Т.В.,Тккачик М.С.), В рамках тижня «Європейської демократії» проведені інформаційні години для учнів 7-9 класів тему: «Місцеве самоврядування та його роль в активізації діяльності територіальних громад», проведено цикл лекцій з використанням сучасних інформаційних технологій для учнів 8-9 класів «Молодь обирає здоров’я» провела соціальний педагог школи спільно з загоном волонтерів 8-х класів. Брейн-ринг «Молодь за здоровий спосіб життя» серед учнів 8-9 –х класів провела педагог-організатор Овчаренко М.І. та вчитель основ здоровя Завідія Н.Я.. Чемпіонат з міні-баскетболу та футболу  серед команд 9-х  класів провів вчитель фізичної культури Пучак М.І. В школі працюють такі гуртки:

Мистецецтво живого слова (кер.Станько Л.І.);

Музичне краєзнавство (кер.Скробач Г.М.);

Вокальний (кер. Мурська Л.М.);

Мистецтво живого слова – анг.мова ( Дмитрук О.М.)

Школа безпеки – І гр.(кер.Шаблінський І.М.);

Школа безпеки – ІІ гр.(кер.Завідія Н.Я.).

Еколого-натуралістичний-(кер. Кузик Х.М.)

Весела палітра – (кер.Чепак Г.П.)

   В школі  систематично працює Рада профілактики правопорушень, до складу якої входять вчителі, учні, адміністрація школи, представники батьківської громадськості та правоохоронних органів. На засідання запрошуються як учні, так і їхні батьки. Шкільним психологом та соціальним педагогом постійно проводиться вивчення соціального стану учнів. Особлива увага приділяється роботі з сім’ями, що опинилися в важких життєвих умовах, соціально незахищеним категоріям учнів, учням  схильним до правопорушень. З ними систематично проводиться  індивідуальна робота з метою надання необхідної допомоги. Тісно співпрацює школа з працівниками служби у справах дітей, інспекторами кримінальної міліції, працівниками ДАІ та пожежної охорони(ДСНС). Важливою ланкою життя учнівського колективу є учнівське самоврядування(учнівське Братство) , де діють різнопрофільні комісії (навчальна,  прес-центр, дисципліни та порядку, друзі природи, загін волонтерів, дозвілля, господарик) учасниками яких є всі бажаючі учні починаючи з 5 по 11-й класи. Пройшла звітно-виборна учнівська конференція на якій було обрано голову учнівського Братства школи, нею стала учениця 11- класу Чіх Роксолана. Завдяки роботі волонтерської групи школи протягом 2014 року надано матеріальної допомоги різним соціально незахищеним групам  дітей школи, воїнам, які отримали поранення під час проведення АТО на сході України та частину коштів перераховано у районний фонд Товариства Червоного Хреста.  У становленні системи виховної роботи важлива роль відводиться   методичній роботі, в якій значну роль відіграють класні керівники.

  Важливе значення у роботі з 11 класом є питання самоактуалізації  та самовизначення випускників. Вибору учнями правильного життєвого шляху були присвячені перші батьківські збори, проведені  наприкінці вересня.  Належна увага приділялася національно-патріотичному вихованню. Проведені години спілкування, присвячені Дню писемності, до річниці створення УПА, річниці створення ЗУНР.Проведено ряд бесід з безпеки життєдіяльності, згідно плану роботи. Відбулися класні збори: « З питання вибору активу класу та розподілу обов’язків» ; та « Підсумки навчальної діяльності за І семестр» .Батьківські збори, проведені на початку листопада були присвячені  питанню виховання особливості в школі та родині, успішності учнів, проблем у навчанні.Учні класу, попри велику зайнятість, беруть активну участь у житті школи.Достойно діти виступили під час проведення «Козацьких забав», приймали участь у благодійних акціях, які проводилися в школі..  Члени учнівського Братства систематично  проводяться рейди, конкурси, перевірки, засідання комісій з питань успішності та виховання учнів.  Учнівським Братством школи проводиться  постійний контроль за відвідуванням учнями школи, рейди в мікрорайоні школи з метою виявлення учнів, що без поважних причин пропускають школу.Співпраця з батьками посідає також одне з центральних місць у системі роботи нашої школи.  Серед форм  роботи – тематичні батьківські збори, тематичні години спілкування, засідання батьківського комітету, індивідуальні бесіди та консультації, залучення батьків до проведення  позакласних заходів, туристичних походів, поїздок, екскурсій.

   Виходячи з вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

 

1.Класним керівникам:

1.1. Активізувати участь у роботі методичного об’єднання класних керівників  по впровадженню інтерактивних технологій у методику роботи з дитячими колективами.

Впродовж ІІ семестру 2014 – 2015 н.р.

1.2. Продовжити роботу по організації виховного процесу на основі вивчення та розвитку здібностей учнів. 

Постійно

1.3. Спільно з працівниками соціально-психологічної служби здійснювати постійний моніторинг учнівського середовища з метою вчасного виявлення та надання необхідної допомоги при захисті інтересів неповнолітніх.

1.4. Спільно з працівниками соціально-психологічної служби  продовжити роботу по реалізації проекту “Педагогізація батьків”

Постійно

1.5. Систематично підтримувати тісний зв’язок з родинами учнів, в яких виховуються діти, схильні до правопорушень, залучати батьків до участі в  роботі Ради профілактики правопорушень.

Постійно

 

1.6. Контролювати стан відвідування учнями школи навчальних занять. Вживати невідкладних заходів щодо попередження пропусків без поважних причин, тісно співпрацювати з  відповідними службами.

Постійно

                                      

2. Керівникам гуртків  будувати свою роботу на основі результатів діагностики інтересів та запитів вихованців, залучати талановитих дітей до участі в різноманітних конкурсах, турнірах, змаганнях.

   Постійно

 

3.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Шаблінського І.М.

 

 

 

            Директор школи                   М.Ліскевич-Карпа

 

 

З наказом ознайомлено:

 

                  І.Шаблінський

 

                  М.Овчаренко

 

                  С.Ізб’янська

Категорія: Накази | Додав: (05.02.2015)
Переглядів: 10120